Wpis z mikrobloga

Co by nie mówić to są jakieś żarty!
Szanowni Państwo Spiskowcy, jak Wy w ogóle możecie dyskutować o czymś takim, że Pani Cieślińska ma nieprawidłowy wyraz twarzy, bądź chcecie pouczać rodzinę Żuk jak nieprawidłowo wybrała pełnomocnika?!
Tym stopmanipulacjom, brunhildom, knotom itp. wydaję , że są osobami współczującymi - a to jest zwykłe chamstwo! Szczerze mówiąc, zwykłe prymitywne chamy jesteście, co analizują jak ludziom mniej lub bardziej chamsko wejść w żałobę. i nic więcej za tymi Waszymi koncepcjami nie stoi.
Ludzie mieszkający w pokoju obok mówią, że dziewczyna od początku turnusu była w złym procesie, a Mahmud robił co mógł, ale Wy tam oczywiście byliście bardzej i wiecie więcej.
Lepiej wróćcie do teorii zamachu w Smoleńsku, bo przynajmniej przysłużycie się Antoniemu, któremu ubywa protagonistów.

#magdazuk
  • 343
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: Wiem, że normalnie jesteś umiarkowany w swoich wypowiedziach i nie obrażasz nikogo. To się trochę wymknęło spod kontroli, pewnie po tej drugiej stronie coś się "nagromadziło", to z "moczymordą" było tego wynikiem. Tak, to było trochę za dużo i spadło jak grom z... Tak jakby przerwało to, co robiliśmy.
  • Odpowiedz
Ludzie tutaj nie lubią dioxyny i kornera, bo to po prostu są osoby, których nie chciałoby się mieć za znajomych w realu. Tutaj próbka ich możliwości:


@grejfrut: Przemiły Grejfrucie, powinnaś zrozumieć - w tym linku, który ma mnie dekonspirować jako trolla również jest to wyartykułowane - my tu nie jesteśmy dla ciepełka i plusików. To jest tag o dramatycznej śmierci pewnej kobiety, której śmierć stała się przedmiotem publicznej debaty i my
  • Odpowiedz
Gdyby w sprawę śmierci Magdaleny Żuk zaangażowana była przestępczość zorganizowana to czy nie postarali by się o to aby fora dyskusyjne, portale typu wykop, fejsbuki, etc... były obstawione przez tych co ośmieszają wszelkie głosy mówiące o tym iż tak może być? Zakładając hipotezę o przestępczości zorganizowanej jako prawidłową przecież musi być ktoś wyżej komu zależy aby nie wpadli, bo to ryzyko że sypnie się to aż do samej góry. Nawet jeśli płotki
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: No i tak to właśnie wygląda, jeśli będziesz się angażować w dyskusję z nimi. Dyskusja nie jest o sprawie, tylko o osobach, które dyskutują. Najbardziej to widać w głównym założonym wątku. Korner na wstępie nie ocenia poglądów, lecz ocenia osoby, które je mają.
  • Odpowiedz
Ludzie mieszkający w pokoju obok mówią, że dziewczyna od początku turnusu była w złym procesie, a Mahmud robił co mógł, ale Wy tam oczywiście byliście bardzej i wiecie więcej.

@grejfrut: Zapewne przesadziłem z nazywaniem tego Gadowskiego moczymordą, bo to dało asumpt jakimś prywatnym wycieczkom i poza merytorycznej dyskusji. Tym niemniej wydarzyło się coś istotnego - ludzie z pokoju obok Magdy Zuk, zaświadczają, że ich sąsiadka od dzień dobry zachowywała się jakby
  • Odpowiedz
Gdyby gdzieś przyjmowali zakłady to bym obstawił, że w ciągu najbliższych 3 lat będzie gigantyczna akcja czyszczenia świata z degeneratów wszelkiego rodzaju taka, że będzie trzeba budować nowe więzienia za zarekwirowane im $.


@eDBX37txWmRRyV6E: O ile wcześniej nie będzie powtóki z zatoki Tonkińskiej
  • Odpowiedz
@1korner: Nie, nie da się przejść obojętnie...

Kolejna teoria - zakładając, że w grę wchodzi handel ludźmi a rezydent jest w to zamieszany - czy nie zachowywał by się profesjonalnie? Mieli byśmy przecież do czynienia z psychopatą kalkulatywnym - czyli osobnikiem który doskonale wie jak grać, czarować innych - udawać pomoc cały czas trzymając ofiarę pod kontrolą. Czyż nie przemawia za tym fakt, że zamiast wykonywać swoją pracę - czyli dbać
  • Odpowiedz
Wiem, że normalnie jesteś umiarkowany...


@Brunhilda2: Wiesz z tym różnie bywa - to co się dzieje na świecie też na mnie wpływa - a raczej jestem z typów ludzi którzy czytają różne informacje, także te straszne - których obecnie jest zdecydowana większość...
  • Odpowiedz
@Evergreengo: Wydaje mi się, że 3 supermocarstwa są w sytuacji patowej - albo się dogadają jak podzielą świat... albo może dojść do sytuacji, że nic nie będzie miało znaczenia... Dobra wiadomość jest taka, że Polska nie da się przyłączyć do wschodu - czyli takie rozwiązanie nie zagwarantuje pokoju, więc nie wchodzi w rachubę jeśli chodzi o pokojową wersję. Wersja inna niż pokojowa w każdej sytuacji kończyła się konfliktem atomowym który przeradza
  • Odpowiedz
Kolejna teoria - zakładając, że w grę wchodzi handel ludźmi a rezydent jest w to zamieszany - czy nie zachowywał by się profesjonalnie? Mieli byśmy przecież do czynienia z psychopatą kalkulatywnym - czyli osobnikiem który doskonale wie jak grać, czarować innych - udawać pomoc cały czas trzymając ofiarę pod kontrolą. Czyż nie przemawia za tym fakt, że zamiast wykonywać swoją pracę - czyli dbać o wszystkich uczestników wycieczki - zabrał się za
  • Odpowiedz
ale człowiek jest tylko człowiekiem i wtedy szersze podziały stają się jakby mniej ważne


@1korner: Widać człowieczeństwo po tym co muzułmanie robią w Europie - dlaczego mieszasz w to Arabów? Czy ja choćby jednym słowem wspomniałem o nich? Co ma "religia" wspólnego z pochodzeniem etnicznym? Jak byś chciał wiedzieć Arabowie istnieli na długo przed mahometem który zapoczątkował ten zbrodniczy system polityczny z elementami pseudo-religii. Proszę nie mieszaj pojęć bo wprowadza to
  • Odpowiedz
dlaczego mieszasz w to Arabów? Czy ja choćby jednym słowem wspomniałem o nich?


@eDBX37txWmRRyV6E:
A to nie Ty pisałeś trzy posty wyżej? :

Należy także brać pod uwagę religię wyznawaną w Egipcie, której wyznawcą jest rezydent (potwierdzają to transkrypcje rozmów i odniesienia do allaha) - pozycja kobiet w ich kulturze jest zupełnie inna niż w świecie cywilizowanym - ot chociażby prawo do brania za niewolnice seksualne innowierczyń i/lub kobiet które nie
  • Odpowiedz