Wpis z mikrobloga

Co by nie mówić to są jakieś żarty!
Szanowni Państwo Spiskowcy, jak Wy w ogóle możecie dyskutować o czymś takim, że Pani Cieślińska ma nieprawidłowy wyraz twarzy, bądź chcecie pouczać rodzinę Żuk jak nieprawidłowo wybrała pełnomocnika?!
Tym stopmanipulacjom, brunhildom, knotom itp. wydaję , że są osobami współczującymi - a to jest zwykłe chamstwo! Szczerze mówiąc, zwykłe prymitywne chamy jesteście, co analizują jak ludziom mniej lub bardziej chamsko wejść w żałobę. i nic więcej za tymi Waszymi koncepcjami nie stoi.
Ludzie mieszkający w pokoju obok mówią, że dziewczyna od początku turnusu była w złym procesie, a Mahmud robił co mógł, ale Wy tam oczywiście byliście bardzej i wiecie więcej.
Lepiej wróćcie do teorii zamachu w Smoleńsku, bo przynajmniej przysłużycie się Antoniemu, któremu ubywa protagonistów.

#magdazuk
  • 343
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: Czyli co, dioxyna wypiera z siebie powód uznania jej za trolla? A korner nie radzi sobie z otaczającą go brudną rzeczywistością, więc woli robić wariatów ze wszystkich dookoła, łącznie z M. Ż.?

W sumie to nie moja sprawa. Poruszyłam temat, bo nie spodobało mi się robienie z siebie ofiary przez osobę z taką historią zachowań na tym tagu.
  • Odpowiedz
Teoria która na pewno jest logiczna jednak nadal to tylko teoria, nic więcej:

Gdyby w sprawę śmierci Magdaleny Żuk zaangażowana była przestępczość zorganizowana to czy nie postarali by się o to aby fora dyskusyjne, portale typu wykop, fejsbuki, etc... były obstawione przez tych co ośmieszają wszelkie głosy mówiące o tym iż tak może być? Zakładając hipotezę o przestępczości zorganizowanej jako prawidłową przecież musi być ktoś wyżej komu zależy aby nie wpadli, bo
  • Odpowiedz
@grejfrut: Macie bardzo wybiorcza pamięć. Szkoda, ze juz nie pamiętasz jak nas wcześniej traktowano. I widac bardzo Ci z tym zle, ze ktoś postanowił nas potraktować normalnie. Brzydko, bardzo brzydko.
  • Odpowiedz
@grejfrut: Największe potyczki były pod dyskusjami tak po miesiącu od śmierci Magdy. Dyskusje pod postami ostrza a potem comielipsa (obaj zbanowani za multikonta) i już ich nie ma, bo mod pokasował razem z nimi ich cala twórczość. A pozostali... Są dobrymi prowokatorami i kasowali w obawie przed banem co powypisywali jak już dotarło do nas i odpowiadaliśmy. Były wyzwiska, dobrze o tym wiesz, bylo pouczanie całego tagu, by z nami nie
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: Wooo, a skąd mam mieć screeny? Nie screenuje wszystkich wyzwisk czy dyskusji moich na wykopie. I nigdy nie odczuwałam takiej potrzeby by to robić.
Jak ktoś ma wątpliwości czy jestem trollem, zapraszam na mój timeline, można poczytać moje wypowiedzi :)
Jak ktoś sobie chce tak myśleć, bo mu łatwiej wtedy mieć stosowne podejscie do mojej osoby zapraszam również, na to nie mam wpływu.
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: @grejfrut :@dioxyna Jestem za tym, żeby nie wykluczać nikogo, to jest przykre. Wydaje mi się, że obie strony odpłacały sobie "pięknym za nadobne". Mamy fajną grupkę, która nie prawi sobie komplementów w stylu "ty debilu". Ułatwia to fakt, że mamy podobne poglądy. Większość tu to ludzie inteligentni, nawet ci, którzy są nazywani debilami i w ogóle dnem. Tylko dlatego, że mają zupełnie inne poglądy, które wprowadzają trochę zamętu dlatego, że
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: Proszę Cię, poczytaj mój timeline- to jest dowód, cala moja działalność od początku :) Lepszego dowodu nie znajdziesz. Nie będę sie tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem. Nazwania mnie trollem miało służyć ostracyzmowi i nadaniu odpowiedniego kierunku co do oceny moich wpisów.
Niech każdy sobie myśli jak chce.
  • Odpowiedz
@dioxyna Nigdzie tego nie zrobilem z tego co sobie przypominam. Jesli jest inaczej to prosze o link... Co do tlumaczen - nie wymagam ich bo i po co mi one. Jedynie chcialem tego czego wymagasz od innych - czyli poparcia swoich stwierdzen dowodami.
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: :@dioxyna W chwili obecnej to, co jest logiczne dla jednych, nie jest logiczne dla drugich (chociaż logiczne powinno znaczyć logiczne). Może dlatego, że nadużywa się tego pojęcia, broniąc swojego stanowiska. Żeby rozmowa była konstruktywna, trzeba umieć przyznać nieraz rację stronie przeciwnej, a to jest trudne. Tu nie chodzi o wymuszanie swoich racji na siłę i o własne ego, tylko o dojście do prawdy.Moim zdaniem, umiejętność przyznanie się do błędu jest
  • Odpowiedz
@Brunhilda2 Staram sie nikogo nie obrazac... Jak ktos przesadzi jak bylo widac wczesniej to moze mi sie zdarzyc napisac cos wiecej niz moze powinienem... Jednak nazwanie kogos kto faktycznie ryzykuje zyciem zeby przekazac ludziom wyniki swojej pracy moczymorda... To byla przesada.
  • Odpowiedz
@Brunhilda2 Staram sie nikogo nie obrazac... Jak ktos przesadzi jak bylo widac wczesniej to moze mi sie zdarzyc napisac cos wiecej niz moze powinienem... Jednak nazwanie kogos kto faktycznie ryzykuje zyciem zeby przekazac ludziom wyniki swojej pracy moczymorda... To byla przesada.


PS. Poza kilkoma wyjatkami staram sie zawsze przedstawic moje teorie albo w formie pytania albo jasno zaznaczajac iz sa tylko teoriami...
  • Odpowiedz