Wpis z mikrobloga

Co by nie mówić to są jakieś żarty!
Szanowni Państwo Spiskowcy, jak Wy w ogóle możecie dyskutować o czymś takim, że Pani Cieślińska ma nieprawidłowy wyraz twarzy, bądź chcecie pouczać rodzinę Żuk jak nieprawidłowo wybrała pełnomocnika?!
Tym stopmanipulacjom, brunhildom, knotom itp. wydaję , że są osobami współczującymi - a to jest zwykłe chamstwo! Szczerze mówiąc, zwykłe prymitywne chamy jesteście, co analizują jak ludziom mniej lub bardziej chamsko wejść w żałobę. i nic więcej za tymi Waszymi koncepcjami nie stoi.
Ludzie mieszkający w pokoju obok mówią, że dziewczyna od początku turnusu była w złym procesie, a Mahmud robił co mógł, ale Wy tam oczywiście byliście bardzej i wiecie więcej.
Lepiej wróćcie do teorii zamachu w Smoleńsku, bo przynajmniej przysłużycie się Antoniemu, któremu ubywa protagonistów.

#magdazuk
  • 343
  • Odpowiedz
Pomimo iż bez jasnych dowodów, albo chociaż cytując źródło aby móc się na nie powołać nie stwierdzam takich faktów jednak zrobię wyjątek:

Poprzez portal Maxmodels rekrutuje się osoby które później podstępem są zmuszane do prostytucji. Mało tego odbywa się to za ich wiedzą.

(na 100% był chociaż jeden przypadek zgłoszenia takiej sprawy do nich - czy dadzą przeszukać serwery?)

Skoro ich tak bronisz - podaj to im... wykop na żądanie odpowiednich organów
  • Odpowiedz
@1korner: Wyrażaj się Łaskawco, to po pierwsze. Po drugie wiele z Twoich zachwalanych portali zaczyna promować, świadomie czy nie coś w rodzaju pedofilii w modelingu. Zgłaszały to już nawet niektóre zarejestrowane tam modelki i z tego powodu przeniosły konto na inny portal... ot ciekawostka. Poczytaj sobie wpisy w ocenach portali zrzeszających modelki. Nie musisz występować w charakterze "reklamy". Ludzie sami mają oczy. Zachodni koncern może każdego oskubać, nawet jeśli tamten mówi
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: No nie żartuj, stary nie jesteś, w miejsce Maxmodels wpisz Wykop. To są duże portale i każdy człowiek może się zarejestrować - czy taki jak ja - z dobrymi intencjami - czy taki jak Ty - zadymiarz : )
Luknij na tego rodzaju międzynarodowe portale np. Pinterest albo Behance - to dopiero będziesz miał śledztwo!
I zgłoś to komuś:)
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: wiem że ustaliłaś, że konsul honorowy Belgii to dyrektor three corners i że ktoś tam, kto powiedział, że idzie do ambasady mógł powiedzieć, że idzie do tego konsula honorowego, i że mamy z tego powodu naciskać Belgów... chylę czoła benedyktyńskiej pracy, bo to i tak lepiej niż ta rozpiska o klubach o nazwie grey w 50 - ciu odmianach w RFN, ale sama rozumiesz, że ktoś kiedyś zapyta Cię, a
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Uprzedzenia rzeczą ludzką, ja np. nie ma zasady, że się nie uprzedzam. Natomiast czytając dzisiaj na nocce w robot szereg zaległych wpisów, przecierałem oczy ze zdumienia, jak dalece jesteś zaangażowana w ten obłęd... kiedy się poznaliśmy, myślałem, że to tylko tak trochę..
  • Odpowiedz
@1korner: Nie uprzedzam się, bo chcę najpierw sama kogoś poznać. Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd, ale wzajemne obrażanie się nie powinno należeć do rytuałów. Wydaje mi się, że można zbadać wszystkie prawdopodobne opcje - na tym polega research - i wykluczyć te, które nie są spójne. I właśnie to robimy razem. Nikt nikogo nie obraża, zwracamy sobie uwagę typu: To i to nie pasuje, druga strona albo znajduje więcej argumentów,
  • Odpowiedz
Jakie to przewidywalne - osoby którym się wydaje iż idee polityczne które przyczyniły się do śmierci milionów ludzi pomagają tym biednym - zawsze uważają tych którzy szukają odpowiedzi na pytania jakie im przychodzą do głowy jako obłęd. Osobiście nie zauważyłem u @Brunhilda2 niczego innego niż chęć poznania prawdy oraz zdrową ciekawość do tego jak działa świat. Niestety tacy ludzie - przez tych którzy ani sami nie przykładają starań do zrozumienia świata ani
  • Odpowiedz
@dioxyna: Jak komuś coś zarzucasz to podaj dokładnie komu, co oraz chociaż jakieś poszlaki o tym świadczące - inaczej będziesz wyglądała jedynie na zwyczajnego pieniacza...

Kto to jest "Was"? Czy to jakaś konkretna jednomyślna drużyna? Czy należysz do niej? Może należysz do niej i jesteś ten nie "prawie nikt" który jednak chce poznać tę zero-jedynkową prawdę?

Spisek i oszustwo... a co jeśli zostanie udowodniony spisek i oszustwo? Czy wtedy przeprosisz za
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: Może miała dosyć ludzi piszących na priv? Miała prawo usunąć profil, nie ma takiego obowiązku by na zawsze byc na fejsbuku, zwłaszcza gdy staje się to uciążliwe. Wykop to nie jedyne miejsce, gdzie ludzie piszą o tej sprawie, wyobraź sobie jak ona dostawała codziennie jakieś prywatne wiadomości... Przecież były teorie, ze ona poleciała robić Magdę do Egiptu (przebrana za muzułmankę, wyczaili na filmikach ze szpitala). Każdy ma swoje granice...
Przykład?
  • Odpowiedz
@dioxyna: To nie jest odpowiedź na żadne moje pytanie, to jest kolejna teoria i to nie mniej spiskowa niż inne tutaj.

Więc może będę zadawał pytania po jednym prosto i szczególowo.

Oto pytanie:

Czy zauważyłaś jak TVN kadrowała Annę C. podczas ostatniego wywiadu?
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: Proszę Cię. No napisz mi, ze nie czytałeś tu o mafii i to sięgającej władz RP. Mam potem poszukać i Cię tam wywołać?
Jestem do tyłu z newsami, wieczorem jak dam rade obejrzę wywiad.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Na istnienie mafii sięgającej szczytu poprzednich władz RP są dowody - chociażby w postaci zeznać świadków... np. zeznań Masy - który niestety został ocenzurowany spamem na wykopie... była okazja zadać mu kilka bardzo ciekawych pytań, niestety komuś bardzo zależało na zaspamowaniu w tym czasie całego wykopu bzdurami. Taki to mamy tutaj wykop szukający prawdy... jak już wcześniej wspomniałem lewactwo to choroba psychiczna. Właśnie z tego powodu kim Masa był powinno
  • Odpowiedz