Wpis z mikrobloga

Co by nie mówić to są jakieś żarty!
Szanowni Państwo Spiskowcy, jak Wy w ogóle możecie dyskutować o czymś takim, że Pani Cieślińska ma nieprawidłowy wyraz twarzy, bądź chcecie pouczać rodzinę Żuk jak nieprawidłowo wybrała pełnomocnika?!
Tym stopmanipulacjom, brunhildom, knotom itp. wydaję , że są osobami współczującymi - a to jest zwykłe chamstwo! Szczerze mówiąc, zwykłe prymitywne chamy jesteście, co analizują jak ludziom mniej lub bardziej chamsko wejść w żałobę. i nic więcej za tymi Waszymi koncepcjami nie stoi.
Ludzie mieszkający w pokoju obok mówią, że dziewczyna od początku turnusu była w złym procesie, a Mahmud robił co mógł, ale Wy tam oczywiście byliście bardzej i wiecie więcej.
Lepiej wróćcie do teorii zamachu w Smoleńsku, bo przynajmniej przysłużycie się Antoniemu, któremu ubywa protagonistów.

#magdazuk
  • 343
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Co do choroby psychicznej - brak jakichkolwiek wcześniejszych przesłanek ku temu. Jedyne co to terapia DDA (co nie jest chorobą psychiczną) ten syndrom nawet nie znajduje się w ICD-10 - czyli oficjalnie nie jest chorobą a już w ogóle nie jest chorobą z grupy "F" - czyli grupy chorób psychicznych.

Więc co jest bardziej prawdopodobne? Nagłe zapadnięcie w chorobę psychiczną? Spowodowane czym? Podróżami? Przecież ona dużo podróżowała, także sama... i
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: A DEA bardzo nie lubi krajów, które legalizują albo ignorują handel narkotykami, bo trafiają one też do USA z np. "centrali" w Amsterdamie. Niestety wygląda na to, że nawet legalizacja narkotyków "lekkich" jest kontrowersyjna, bo przy kontrolach nieraz okazuje się, że to przykrywka dla handlu narkotykami "ciężkimi". Taka dygresja.
  • Odpowiedz
@33t: Nie wiem, to co napisałem to mówili zaraz po śmierci Magdy. Wychodzi więc że Markus kłamie, sam sobie zaprzecza.

02 maja 2017 - Magda mówi że ktoś jej coś dosypuje, w rozmowie ma głos bełkotliwy.
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,21756877,27-letnia-magda-zginela-w-egipcie-mowila-ze-ktos-jej-czegos.html

11 maja 2017 - Markus mówi że Magda mówiła że nikt jej niczego nie dosypywał i nie skrzywdził.
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/ostatnie-dni-zycia-magdaleny-zuk-nie-byla-soba,738914.html

Oglądając wideorozmowe Magdy i słuchając tego co sama Magda mówi, raczej uwierzę w wersje z
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: Tak, była mowa o tym na samym początku w mediach (chyba jakaś koleżanka tak mówiła), że M podróżowała, i nawet była gdzieś sama. Odnośnie DDA - też łatwo to sprawdzić, co już zrobiłeś. Choroba psychiczna jest na pewno mało prawdopodobna. A tym bardziej spowodowana jet lagiem, zmiana środowiska, tęsknotą za chłopakiem. Teoretycznie każdemu z nas może "odbić" w każdej chwili, ale biorąc pod uwagę późniejsze wydarzenia, to najzdrowszemu z nas
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Gdyby gdzieś przyjmowali zakłady to bym obstawił, że w ciągu najbliższych 3 lat będzie gigantyczna akcja czyszczenia świata z degeneratów wszelkiego rodzaju taka, że będzie trzeba budować nowe więzienia za zarekwirowane im $. Co ciekawe to samo lewactwo sobie zafundowało ten bicz - bo to oni rozpędzili machiny inwigilacyjne do takiego stopnia jaki wcześniej był nie do pomyślenia :D To za rządów husseina obamy CIA/NSA/etc... dostały uprawnienia o jakich nikt
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Doktor Tarek, to ten egipski doktor który sie wypowiadał na temat stanu Magdy? On opowiadał, że Magda wyglądała jakby byla po spożyciu flakki, a nie, że zażyła, bo to wymaga badań by stwierdzić to bez zastrzeżeń. A stwierdził tak omawiając symptomy takie jak halucynacje, paranoje, agresję, silny lęk. Z tym, że to są objawy przedawkowania i człowiek w takim stanie jest całkowicie niesterowny.
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Obecnie to już żadna tajemnica, Snowden i Assange zadbali aby było to była wiedza dostępna dla każdego... jak ktoś poczyta to się za głowę złapie do jakiego stopnia to jest rozbudowane... z resztą ztcp to linkowałem tutaj do wikileaks i opisów dotyczących ich systemów podsłuchowych telefonów komórkowych wraz z podsłuchem z mikrofonu (nie rozmowy a otoczenia)... podobnie z kamerkami w telefonach - to samo z resztą tyczy się telewizorów wyposażonych
  • Odpowiedz
@dioxyna: Tu masz oczywiście point. Że trzeba to udowodnić. Chociaż w mediach jest to na ogół przedstawione z dość dużą dozą pewności
(że ktoś ją otruł). Nie wiemy, co wykazała sekcja zwłok. Może ten narkotyk też tak jak jego "krewniacy" długo (do 90 dni) utrzymuje się we włosach. Ale chyba musiałby być używany przez jakiś czas, żeby zostać wykryty. A w tej sprawie wszystko poszło nie tak już na początku.

https://www.google.pl/amp/www.se.pl/amp/wiadomosci/polska/smierc-polki-w-egipcie-ktos-otrul-magde-narkotykiem-zombie_991035.html
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: No właśnie - kto tym
rządzi... Duża odpowiedzialność. Przeciętny obywatel nie ma się czego obawiać (teoretycznie w każdym razie), i pogodzi się z tym, jeżeli będzie wiedział, że uchroni to świat przed wszelkiego rodzaju pedofilami, terrorystami i innymi przestępcami. Ale czy tak będzie?
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: https://www.youtube.com/watch?v=nYMiNuJJyYM

Dopóki nie zabiorą wolności dobrym ludziom... inaczej... inaczej Polacy coś wymyślą, jeszcze nigdy w historii się nie poddaliśmy...

Z drugiej strony - wiedząc jak ten świat działa - czy to jest wolność? Dlatego czekam aż posprzątają to bagno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz, w Koreii Północnej nie ma terroryzmu, pedofilii (przynajmniej wśród ludzi - co władze robią o tym nikt nie ma pojęcia - może
  • Odpowiedz
@dioxyna: Dziękuję za rozmowę. Mam nadzieję, że pogadamy sobie na luzie któregoś dnia. Wiem, że to nie jest zwyczajowe tak mówić, ale powiem, że w normalnym życiu na pewno jesteś fajną osobą. To samo dotyczy @1korner. Co z tego, że akurat ta sprawa wywołuje emocje,i że mamy trochę inne spojrzenie na nią? Każdy wnosi coś swojego.
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Gdybyś brała tu udział w dyskusjach od samego początku to wiedziałabyś skąd nasze nastawienie ( i nastawienie innych do nas). Przez to, że mieliśmy inne zdanie ( zresztą, nie tylko mnie i @1korner się to dotyczy) byliśmy traktowani za trolle, wmawiano nam, że jesteśmy swoimi multikontami ( co potem wyszło, że część osób najgłośniej o tym krzycząca sama dostała bana za multikonta) i ogólnie dyskredytowani po to, żeby nikt nie
  • Odpowiedz
@eDBX37txWmRRyV6E: Polacy są jedyni w swoim rodzaju - kłócą się między sobą, ale jeżeli chodzi o obronę swojej wolności, nie ma drugiego narodu równie odważnego i ofiarnego. Mieszkałam w trzech krajach zachodnich, mogę porównać różne rodzaje mentalności. Ludzie potrzebują trochę kontroli społecznej, ale bez przesady w drugą stronę ;-)
  • Odpowiedz
@dioxyna: Mam nadzieję, że to się zmieni... Nazwałam 1korner "charmtroll", to szwedzkie słowo, i o pozytywnym wydźwięku. Ciekawe, czy sprawdził to. :-) Nikt z internautów nie ma na własność tego miejsca, i fajnie byłoby, gdyby ludzie tak się nie wyzywali i poniżali. Inne poglądy nie znaczą, że ktoś jest trollem. Dzięki, do usłyszenia!
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Ludzie tutaj nie lubią dioxyny i kornera, bo to po prostu są osoby, których nie chciałoby się mieć za znajomych w realu. Tutaj próbka ich możliwości:
https://www.wykop.pl/wpis/24309027/idzie-ku-lepszemu-pietro-nizej-zielonka-napisala-a/
Prośby do nich o spokój i kulturę trafiają w próżnię. I ten tekst dioxyny:

Przez to, że mieliśmy inne zdanie ( zresztą, nie tylko mnie i @ 1korner się to dotyczy) byliśmy traktowani za trolle


Mieliśmy inne zdanie..., kilkanaście postów wyśmiewania, robienia wariatów
  • Odpowiedz
@grejfrut: Wiesz, moim zdaniem dopóki nie wyzywają i wykazują się chociaż odrobiną szacunku do innych użytkowników oraz szacunku do logiki - czego fakt często tu brakuje... to niech sobie piszą co chcą. Wolny kraj i każdy ma prawo się wypowiedzieć, jeśli jednak będą obrażać innych czy to użytkowników, czy osoby jak na przykład pan Gadowski - trzeba reagować. Nigdy nie wiesz, czy ktoś jest zwyczajnie chory, może ma zły dzień, może
  • Odpowiedz