Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień roku szkolnego i tak mnie naszło na wspominki. Wiem, że w szkole średnie często unika się wf'u. Tylko nikt nie powiedział, tego mojemu wf'iscie, że jemu jednak wypadało by się pojawić ;). Tak rozkminiliśmy z kolegami, że u niego w domu wyglądało to tak:
Żona: Idziesz dzisiaj do szkoły?
Wf'ista: Nie, #!$%@?ć to, dzisiaj same wf'y.
#szkola #nauczyciel #wspomnienia #licbaza #coolstory
  • 111
  • Odpowiedz
@mdlejtecole u nas w trzeciej klasie LO wymyślili, że zrobią WF na koniec dnia, po okienkach. Zgadnij czy ktoś chodził ( ͡ ͜ʖ ͡)
Raz zostaliśmy, to wfistka się nie pojawiła ( )
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie:

kazdy kto mial zwolnienie z wf permamentne albo byl albo jest gruby #!$%@? XD


Pudło. Mam kumpla kulturystę, który nie ćwiczył na WF, bo WF jest #!$%@? xD Za to po szkole 2h dziennie na siłowni i miał formę 10/10.
  • Odpowiedz
@mdlejtecole u mnie w szkole szybko rozwiązali problem zwolnień z wfu, szczególnie dla lasek które przynosiły je nagminnie. Kto miał zwolnienie czy po prostu nie miał stroju miał nauczyć się czegoś o sporcie (np. przy koszykówce wymiarów boiska, najlepszych zawodników, o co w grze chodzi i jakieś ciekawostki) z kupki arkuszow przygotowanych i na koniec lekcji mieli kartkówkę xD momentalnie wszyscy zdrowi byli i że strojem xD
  • Odpowiedz
@testowyandrzej: Szczególnie kiedy we wtorek od 7:45 do 9:30 masz W-F a potem jeszcze 6 lekcji a prysznice nie działają. Super #!$%@? uczucie siedzieć spocony przez tyle godzin ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: #!$%@? glupoty, nie chodzilem na wf przez cale liceum bo mialem nauczycieli debili, za to 4 razy w tygodniu silka. Mało tego, od razu po liceum zalapalem robote w sporcie, takze utwierdzilem sie w przekonaniu, ze problem nie lezy w uczniach, a w nauczycielach
  • Odpowiedz