Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień roku szkolnego i tak mnie naszło na wspominki. Wiem, że w szkole średnie często unika się wf'u. Tylko nikt nie powiedział, tego mojemu wf'iscie, że jemu jednak wypadało by się pojawić ;). Tak rozkminiliśmy z kolegami, że u niego w domu wyglądało to tak:
Żona: Idziesz dzisiaj do szkoły?
Wf'ista: Nie, #!$%@?ć to, dzisiaj same wf'y.
#szkola #nauczyciel #wspomnienia #licbaza #coolstory
  • 111
  • Odpowiedz
@Portowiec: akurat, ja nie pisałem nic o prysznicach, ale są osoby grubsze u, których nawet mniejsza aktywność fizyczna powoduje pot. Zresztą trafiają sie wf'y gdzie na rozgrzewke masz 20 kółek. + wf w liceum czasami trwają 1:30h ;). Ale tak jak mówię, ja o tym nic nie pisałem.
  • Odpowiedz
  • 2
Ja miałem bardzo ciekawe lekcje WFu w liceum, nauczyciel uczył nas grać w kosza i siatkówkę (po gimnazjum niewiele osób zna inne sporty poza nogą).Dodatkowo zawsze gospodarował czas na prysznic, ale ludzie z niego nie korzystali w większości.
Różowe miały dużo gorzej przez własną logikę - dama z metrowymi pazurami nie może grać w kosza, a w ogóle po co się pojawiać, a potem godzinami siedziały i nadrabialy, żeby klasyfikację zdobyć. Dodatkowo
  • Odpowiedz
@Daqnny: może u ciebie, fajniej te wf'y wyglądały. Nie chce mi się pisać jeszcze raz tego samego, ale u mnie nie były to wartościowe wf. Te w liceum, więc nic nie motywowało, żeby chodzić na niego.
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: tak bardzo to co napisał @NieUsune

sam mam permanentne zwolnienie z w-f, a chodzę 4 razy w tygodniu na siłownie i robię ciężkie treningi siłowe i na pewno nie powiedziałbym, że jestem gruby, prędzej #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)

chodzenie na w-f, w momencie w którym po zajęciach masz jeszcze 5 innych godzin to absurd, śmierdzisz po tym i nic więcej xD
  • Odpowiedz
@steemm To ja wręcz przeciwnie, bardzo miło wspominam wf. Wuefista bardzo angażował się w lekcje, hala dzielona na kilka sektorów gdzie na każdym było co innego. Po lekcji działające prysznice. Zdarzało się ze zamiast iść na polski to graliśmy na hali. Dyrektor miał to gdzieś bo wygrywalismy mu turnieje xD
  • Odpowiedz