Wpis z mikrobloga

Skąd taki kult biedy w Polsce? Ja wiem ze jeszcze kilka pokolen musi minąć zanim całkowicie zmyjemy z siebie piętno komuny ale i tak zawsze mnie jak nie którzy rodacy patrzą na życie. Biedny mieszkaniec wsi co to ma ledwo do pierwszego to uczciwy,pobożny,strawiony i wypluty przez życie chłopina
A jak ktoś się dorobił ciężką pracą,wstawał wczesniej,grał na giełdzie,ryzykował swoim kapitałem,dorobił się firmy to jest podejrzany. Kradł i #!$%@?. Nie ma mowy,żeby taki prywaciarz żył uczciwie
Oliwy do ognia podlewa dodatkowo obecny socjalistyczny rząd. "Niedziela dla boga i rodziny" "nie ma wolnosci bez ingerencji panstwa" "bogaci muszą płacić trochę więcej" albo ostatnie #!$%@? się Premier w wolny rynek i apelowanie aby na terenach objętych powodzią nie podwyższać cen,no skandal
#4konserwy #tfusocjalizm #idzizarob #polityka #bekazpisu

#neuropa
L.....s - Skąd taki kult biedy w Polsce? Ja wiem ze jeszcze kilka pokolen musi minąć ...

źródło: comment_jYdfYUcK3kVoCKHs6uzPhPYISIJsm5yH.jpg

Pobierz
  • 4
+28

Skąd taki kult biedy w Polsce?


@Lord6Infamous: Mediana zarobków w okolicach 2500 brutto (czyli ~1750 netto) to protip. Odrzucenie afirmowania biedy w większości wypadków oznaczałoby przyznanie się, że się coś nielicho #!$%@?ło w życiu.