Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mam problem bo znam sie z dziewczyna w sumie 2 miesiące, cały czas się spotykamy, w sumie jesteśmy razem oficjalnie z 2 tygodnie ale nie ma między nami prawie żadnej czułości. Nie cąłujemy się, nie trzymamy za rękę gdy idziemy gdzies, nawet jak obok siebie siedzimy to normalnie nie przytulamy sie itp. Zachowujemy sie jakbysmy byli dobrymi znajomymi. Jedynie na pozegnanie buziak w policzek, udalo mi sie raz w usta ale troche odwaraca glowe.

Nie wiem czy to kwestia jej niesmialosci czy poprostu jakis problem czy co

#zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem, jak wyglądają Wasze spotkania. 2 tygodniu oficjalnie - tzn co się zmieniło, skoro nadal nawet nie dotknales jej? Możliwe, że ona tak ma, dla mnie 2 tygodnie to też zdecydowanie za mało, żeby się całować. Jeśli jednak reaguje na Ciebie pozytywnie, chętnie się spotyka i rozmawia, to znaczy, że chce Cię jeszcze poznać, zanim postanowi się bardziej zaangażować. To rozsądne zachowanie. Myślę, że powinieneś być taki, jak teraz, ale
@PieknaKobieta 2 tygodnie czekać aż Cię ktoś pocałuje? Albo 2 miesiące? No chyba, że przez ten czas się odbyło jedno spotkanie, to może.
Chyba serio zacznę współczuć facetom.
Dla mnie lekka masakra.

@AnonimoweMirkoWyznania A na czym to 'oficjalne bycie razem' polega, skoro się nie dotykacie, całujecie itd.? Ona wie, że jesteście razem?
Wielkiej filozofii w tym nie ma, złap ja za rękę, przytul od czasu do czasu, a potem ogień i lecisz.