Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Wiarygodność też jest ważna, a profesjonalna strona wygra z jakąś januszerką.

Poza tym kończę temat. Chciałem tylko zaznaczyć, że premia od sprzedaży to nie zawsze coś złego, nawet jak nie mamy bezpośredniego wpływu na sprzedaż. Mój przykład to świetnie obrazuje, gdzie podstawy mam mniej więcej tyle co zaproponowali OP a do łapy biorę i 4x tyle. I nic pod stołem, tylko wszystko normalnie oskładkowane i opodatkowane.
@KupaNaStole: Widocznie jeszcze nic nie kupowałeś sam.

Szukając TV chodziłem po wielu sklepach i specjalnie słuchałem co mają mi do powiedzenia sprzedawcy. Jak już zebrałem informacje to poszedłem tam, gdzie mnie najlepiej obsłużyli i mieli największą wiedzę. Jeśli patrzysz tylko na tu i teraz to może ci sie tak wydawać. Nawet jak ktoś chce w tym momencie tylko oglądać to jest szansa ze do ciebie wroci jesli wszystko mu przedstawisz tak
w ogole grafika komputerowa i 2,5k na rękę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@hpiotrekh: A znasz rynek? W Polszy nawet grafik z doświadczeniem zarabia słabo. Są wyjątki, ale to jest niewdzięczna praca, bo często #!$%@? a pieniądze średnie.

3D, blendery itp dosyć pomagają, ale też bez szału.
@Hatespinner: jakbym znał to bym się nie pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale własnie wydaje mi się, że grafik to już ktoś wyszkolony konkretnie pod zawód i nie da się 'przyuczyc' w 2tyg.

Ale jak się okazało, to jest na pół etatu, więc 5k za miesiąc rysowania kółek na komputerze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
Nawet kopać rowy się dobrze nie nauczysz w 2 tyg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hatespinner: na wsiach chłopaki się tego uczą od 16 roku życia xD
później to otylko od nich zależy, czy zostaną w fachu ( XD ) czy pójdą gdzieś dalej
@xandra: dobrze, że ogłoszenia o pracę dla programistów bez widełek są bezsensu, dużo ludzi nie zwraca na nie uwagę. Może kiedyś będzie tak wszędzie, żeby obie strony nie marnowały swojego czasu.
@Pan-Zly yebać "staże" z up - tam prawie zawsze znajdzie się jakiś janusz który będzie chciał darmowego woła roboczego, wymagając przy tym więcej niż w każdym normalnym miejscu pracy gdzie wynagrodzenia nie sponsoruje urząd (a raczej podatnicy). Przekonałem się niestety na własnej skórze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xandra:

Cytowany tekst...Ja też właśnie nie wiem. Moja robota to foty, obróbka, szparowanie. Ode mnie nic nie zależy.


Jeżeli Ty chciałaś za to 2,5k na pół etatu, to ja nie wiem ale albo jestem jebnięty albo mnie ostro jebią...
2,2k - Foty, obróbka, szparowanie, składanie z tego fot360. Do tego wizualizacje, reklamy, banery, pudełka - w sumie wszystko. O filmowaniu nie wspominałem... Miasto 70k... aa i na całym etacie