Wpis z mikrobloga

@mariusz5891 no mój tak samo, w poniedziałek rusza do akcji, ale dopiero dzisiaj się dowiedzieliśmy :) mało czasu na ogarnięcie się, na wyprawkę i w ogóle, ale mam nadzieję że małemu się spodoba :)
@mariusz5891 tak, była podana lista, a na niej cuda, takie jak kolorowanki, ciastolina, klej (!), co wydaje mi się z lekka dziwne dla dziecka, które pełne dwa lata kończy dopiero za dwa miesiące ( ͡ ͜ʖ ͡) ale spoko. Oprócz tego normalniejsze rzeczy, jak pampersy, butelka na napój, mokre i suche chusteczki, ręcznik itp. Podejrzewam, że każdy żłobek ma swoje wymagania
@mariusz5891 Ogólnie niezbyt ciekawe. Ma 9 msc i chyba niezbyt mu odpowiada rozłąka z mamusią. Pierwszy dzień cały przemarudził, użalał sie nad sobą raczkując w kółko. (Tak sie dowiedzialam). Dzis juz byl kolejny dzien, marudzi średnio przez pierwsze pół godziny a potem jest w miare okej. Na razie go zostawiam i planuje zostawiac na 1,5-2h zeby sie przyzwyczail. A. I w zlobku nic nie je, niewazne co jest - zostawilam mleko modyfikowane