Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków z #motoryzacja znających się na rynku cen (bo przecież wiadomo, że wykop to największy zbiór specjalistów na świecie) - czy za około 35k PLN da się kupić w polsce miarę zadbane mechanicznie:
- #audi A4 B8 2008+ 2.0 TDI 140km + ledowe lampy przednie, nawigacja kolorowa, komputer pokładowy kolorowy (ten pomiędzy zegarami)
Jeśli tak, to na co zwrócić największą uwagę przy tym egzemplarzu?


Pobierz sirgorn - Pytanie do Mirków z #motoryzacja znających się na rynku cen (bo przecież wi...
źródło: comment_OA8Ms8SITNLilGWMxynG4HHawuK7x7nr.jpg
  • 15
@ruup: to znajdź ładną nie zajechaną 2.7 albo 3.0 w rozsądnej cenie.
Dwa lata temu szukałem pół roku bez skutku.
@sirgorn: za tą kasę raczej będzie ciężko znaleźć B8 na bixenonie + kolorowe MMI. Jak będzie to albo kręcony, albo wypadkowa historia. Mam B8 w 2.0 177km pełny sline jak chcesz coś widzieć to pytaj.
> Jak będzie to albo kręcony, albo wypadkowa historia.

@WiewiurPL: dlatego najprawdopodobniej poczekam do jesieni jak brat pojedzie do NL i kupię za € (bo póki co mam kasę niewymienioną w €), chociaż w całych DE i NL mniejszy wybór niż na alledrogo ;)

Najgorsze jest to, że już napaliłem się na tą wersje (a bez takiego wyposażenia nawet nie warto na nie patrzeć), a już niewiele więcej mogę dołożyć.
@sirgorn:

Najgorsze jest to, że już napaliłem się na tą wersje


Mi nie musisz tego mówić - jak pisałem szukałem pół roku w końcu zszedłem tylko z silnika z 3.0 na 2.0 170km.

Oglądałem na żywo dużo w DE z racji darmowych wyjazdów po auta (mam dobrego kolegę co ściąga fury więc za free z nim jeździłem). Niektóre z nich na które się nie zdecydowałem znajdowałem potem na Allegro jako "PIĘKNY
@WiewiurPL: trochę prawdy w tym jest, brat z 3 lata temu trafił w NL na super egzemplarz mondeo mk IV też w 2.0 tdi z sporym przebiegiem - auto zadbane na full wypasie z aktywnym tempomatem/zawieszeniem, wyglądało na 180k, a w cenie prawie golasa ;)