Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #trening

Cześć Koksy (i nie tylko). W internecie zawsze brakowało mi konkretnego zbioru z poprawną techniką wszystkich podstawowych ćwiczeń - na przeróżnych stronach związanych z kulturystyką często część ćwiczeń pokazana jest niepoprawnie lub jest niejasno wytłumaczona. Zajęło mi to trochę czasu i zapewne jeszcze trochę zajmie, ale udało mi się zebrać najlepsze, konkretne poradniki o prawidłowej technice ćwiczeń. Zostawiam i mam nadzieję, że się przyda nie tylko początkującym.

Gdyby ktoś zauważył jakieś błędy i nieścisłości - bardzo proszę o informację. Sugestie i krytyka też bardzo mile widziana.

Aktualnie tworzę większy projekt, który nazwałem Encyklopedia Siłowni i ma być to największy zbiór konkretnych informacji dostępnych w polskim internecie, a prezentowany tu "artykuł" to po prostu jedna z wielu części. Jakby ktoś był tym zainteresowany, to będę wrzucał za jakiś czas inne (ciekawe lub nie) materiały z tagiem #encyklopediasilowni

http://sebastianchudziak.pl/es-podstawowe-cwiczenia-prawidlowa-technika/

Pobierz SVCXZ - #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #trening 

Cześć Koksy (i nie tylko). W i...
źródło: comment_QGtAlnwTyFikDBlY9hypMfddnQwcSqxK.jpg
  • 26
@ChoNoTu: Łapy i łydki chwilowo odpuściłem, ale niedługo również dorzucę (uginanie na bicepsy, francuskie wyciski, ściąganie drążka, wspięcia na palce). Chciałem, aby początkujący mogli już z tego korzystać, a uzupełniać będę niedługo.
@SVCXZ: Szczerze mówiąc to takie poradniki niewiele dają początkującym. Nie ma opcji by ktoś początkujący, a nawet większość dzików na siłowni nie jest w stanie poprawnie wykonać przysiadu czy martwego ciągu. Bez zajebistego trenera nie ma szans na poprawny przysiad.