Wpis z mikrobloga

Mam zakaz chodzenia, bo trudna ciąża, więc całymi dniami siedzę w domu. Przewalam się z boku na bok, stękam, smucę się i odchodzę od zmysłów.
Mąż wraca z pracy, zamawia pizze po drodze i zabiera mnie nad jezioro żeby zjeść kolację na pomoście.
Zakochanie to stan 10/10 #polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Doceniajcie małe gesty i dajcie czasem coś od siebie drugiej połowie :)
#zwiazki
elpoliko - Mam zakaz chodzenia, bo trudna ciąża, więc całymi dniami siedzę w domu. Pr...

źródło: comment_sWKGLs7ML329cvW7U0oBSHSK3awSzjFt.jpg

Pobierz
  • 88
@zielonka: u mnie, jak napisalam wyżej, wymioty non stop, wszystkim. Potem zaczęły mi wchodzić zupy, potem też inne produkty w małych ilosciach, ale do tej pory zdarza mi się wymiotować (6msc). Ogólnie kiepsko niestety :(
jak to jest że o ciąży wypowiada się ktoś kto w niej nie był i nie będzie xD


@Lisia:
Jak to jest, że krytycy filmowi oceniaja filmy, choć nigdy żadnego nie zrobili?
MOŻE SIĘ NA TYM ZNAJĄ?
Piękny zabieg erystyczny, niemający wartości merytorycznej, zwany argumentum ad ignorantam.
Tak jest wygląd wasz.

Ale szkoda czasu na dyskuję z madkami. Co z tego, że piszesz tezy podparte badania, metaanalizami i konsensusem nakowym, jak
@mafiozorek3: chciałam być mila, serio.. Ale chyba już trochę przesadzasz. Próbujesz nas obrazić używając jakiegoś dziwnego nazewnictwa typu 'madka'? Może lepiej wróć na Facebooka i tam się wymadrzaj. Jakie ty niby tezy podparte badaniami napisałeś? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Wiesz co oznacza 23 tydzień w rozwoju dziecka i co by było gdybym je wtedy urodziła? Idź stąd i już się nie ośmieszaj :)
@mafiozorek3: zgadzam sie z tobą w jakimś stopniu ale no mimo wszystko jak ci sie chce rzyagc 24/dobe to nawet jak nie ma innych przeciwskazań to nie będziesz jechał serii martwego, z trzeciej strony wiekszosc laseczek aktywnych ktore znam (trenerki personalne, boksu) trenują dopoki mogą i ciaza im nie przeszkadza. Takze skoro 70% naszego społeczeństwa nie jest aktywna to większość kobiet w ciazy też a potem waga po dziecku 30kilo bo
@Lisia: odpisuję raz ostatni, bo to szkoda tłumaczyć.
Zaznaczyłem wyżej, że nie odnoszę się, do jej przypadku, bo ten powinien być rozpatrywany indywidualnie. Rozprawiam się jedynie z mitem, jakoby kobieta w ciąży nie mogła robić nic poza leżeniem i #!$%@? głupot na portalach społecznościowych.

A fakty naukowe to jedno, a samopoczucie w ciąży drugie.

To samo u otyłych ludzi. Fakty naukowe mówią, że powinni dla zdrowia schudnąć, a ich samopoczucie mówi
@Kynareth: Bieganie oczywiście. Ciąża to nie choroba.


@mafiozorek3: no ja pierdziele. Kolejny.
To, że ciąża to nie choroba nie oznacza, że jest wszystko jak bez ciąży, lecz to, że jest to stan niejako "przypisany" do organizmu kobiety. Niemniej jest to stan poniekąd patologiczny - a więc odmienny od typowego i jako taki jak najbardziej daje różne objawy dorównujące różnym chorobom.
Wiesz na przykład, że mdłości ciężarnych moga byc na poziomie
@agaja: o proszę, nie wiedziałam że tyle tu ciężarnych mamy :)
Doskonale Cię rozumiem, też myślałam że to będzie piękny czas, który będę kiedyś wspominac ze wzruszeniem, ale niestety... Też do tej pory wymiotuje i już chyba na głowę mi pada powoli :)
Trzymajcie się zdrowo! I czekam na wieści w grudniu :)