Wpis z mikrobloga

Przydzielili mi dzisiaj w robocie sprawę polegającą na ratowaniu emeryta, który kupił garnki za 7300zł. Jako zabezpieczenie podpisał weksel in blanco bez umowy wekslowej, za to z umową kredytową, której kopii nie dostał, z firmą pożyczkową, o której nie ma w pismach słowa, a więc nie wiadomo wprost, komu wysłać odstąpienie od umowy. Za to wielkimi literami na 1/4 strony zapisane zostało: "ZWYCIĘZCA LOSOWANIA- OFERTA PROMOCYJNA"

Dodatkowo słuchałem nagrania rozmowy emeryta z gościem z call center sprzedającego, który to poinformował emeryta, że odstąpienie od umowy nie ma sensu, bo mają świetnych prawników i jeszcze nikomu nie udało się odstąpić od umowy

Gardzę wami, gardzę każdym #!$%@?, który przyłożył rękę do tak bezczelnego #!$%@? emerytów na garnki i w imię zasad zrobię co w mojej mocy aby doprowadzić w tej sprawie do postawienia karnych zarzutów prowadzącym tą "prezentację" i sprzedającemu.

#prawo #oswiadczenie #bojowkaradcowprawnych trochę #mlm
  • 126
@funkmess: bo mu za to płacą. Jak by mu płacili ci od garnków to reprezentowałby ich interesy i nie miałby pewnie moralnych oporów przed tym by golić dziadka do zera. Sorry ale tak to działa, moralności w zawodach prawniczych jest niewiele nie ważne co będą mówić prawnicy. Nie ukrywam sam wolę pisać pisma w imieniu strony, która według mnie jest tą mającą słuszność, ale nie zawsze tak jest. ( ͡°
@royaltrux former kuc here, moim zdaniem jako prawaka jeśli ktoś kradnie moje mienie to tak jakby mi życie kradł bo pieniądze tak naprawdę dostajesz za zmarnowanie swoich godzin życia na wykonywanie czegoś dla kogoś, co jest odzwierciedlone w posiadanym mieniu.
Kradzież mienia czy wyłudzenie = kradzież życia (częściowe zabójstwo?) Nie ważne czy moje mienie czy emeryta.
I myślę że tych od garnków powinno się #!$%@?, piętnować i więzić, chłostać na ulicy bo
@mocne2na10 kiedyś trafiłem na wywiad z kobietą, która pracowała w hinduskim call center. Takie samo wyłudzenie jak na garnki tylko z "naprawie ci komputer za jedyne 300$" tłumaczenia do przewidzenia... "byłam młoda potrzebowałam pieniedzy" "łatwa i duża kasa" itp.
@mocne2na10 @CzlowiekMagnetowid: sa jeszcze większe #!$%@?!
człowiekowi zginął dzieciak (wypadek komunikacyjny) na drugi dzień telefon (hieny juz mialy info)
że sa kancelaria adwokacka, ktora zajmuje sie ubezpieczeniami.
bo ubezpieczyciel moze sie migac i nie placi z automatu (bzdura)
i za jakis tam procent oni wszystko ogarna. i potrzebują upoważnienia.
facetowi dzien wczesniej zginal dzieciak wiec nie myslal trzezwo, podpisal. chcial miec z bani jakies papiery.

skroili go z odszkodowania ktore i
@CzlowiekMagnetowid nic trudnego, moja matka po 30 minutowej lekturze internetow uratowala moja babcie od placenia za koc z welny wielblada. Wez sie lepiej za rozwody albo bronienie gangusow w sadzie, kasa lepsza... ( ͡° ͜ʖ ͡°)