Wpis z mikrobloga

I serio, znajdź jakieś przykłady analogiczne, bo te które dajesz są bez sensu.


@wilkozwierz: Są bez sensu, bo Ci lewackie zwoje zaskwierczały, jak Ci udowodniłem, że można w innych sprawach też manipulować? XD

Nie, używanie słowa "naziści" nie prowadzi do manipulacji i nadużyć, to jest poprawne określenie, nie może więc samo w sobie tego czynić.


No dobra, no to ja będę od dzisiaj propagował użycie słowa Żydzi jako zamiennika na
  • Odpowiedz
ą bez sensu, bo Ci lewackie zwoje zaskwierczały, jak Ci udowodniłem, że można w innych sprawach też manipulować? XD


@Justycjariusz: Nie da się rozmawiać bez wyzwania od lewaka i jakiegoś głupiego przytyku co? xD Weź głęboki wdech, wydech i zastanów się na spokojnie co właśnie zrobiłeś. Udowodniłeś mi, że można manipulować w jakichś sprawach xDDD Właśnie o to mi chodzi, dlatego te przykłady są bez sensu. Rozmawiamy o tym czy używanie określenia "naziści" to manipulacja, a nie o tym czy manipulowanie jest w ogóle możliwe :D

No dobra, no to ja będę od dzisiaj propagowałem użycie słowa Żydzi jako zamiennika na Ubecję, wszak w kierownictwie dużo ich było i sam piszesz, że taki szacher-macher nie prowadzi do
  • Odpowiedz
Nie da się rozmawiać bez wyzwania od lewaka i jakiegoś głupiego przytyku co? xD


@wilkozwierz: A nie da się rozmawiać bez WTF XDDDDDDD? Bo odkąd zacząłeś to pisać to poczułem się, jakbym rozmawiał z jakimś krzykaczem, dlatego pozwoliłem sobie na "lewackie zwoje".

Ale co ma używanie normalnego określenia "naziści" (dopóki nie mówi się "to byli naziści a nie Niemcy:) do Twojej jawnej manipulacji z
  • Odpowiedz
@Justycjariusz: Jednak WTF jest chyba czymś innym niz wyzywanie od lewaków ze skwierczącymi zwojami ;p

Jakbyś umiał przeczytać go ze zrozumieniem, to w ogóle nie toczylibyśmy tej jałowej konwersacji.


@Justycjariusz: Ale co tu rozumieć? Piszesz głupoty. Robisz ciąg: używanie słowa naziści -> unikanie
  • Odpowiedz