Wpis z mikrobloga

widziałem dzisiaj koleżanki z podstbazy i widać było to w ich oczach, że mi zazdroszczą. Szlajały się ze swoimi chłopakami którzy byli w przysłowiowej ciąży, z siatkami wypełnionymi butelkami alkoholu, i powiedziały mi cześć takim łamiącym głosem. Ja się tylko uśmiechnąłem odpowiedziałem im głośno cześć i poszedłem dalej. Mam nadzieję, że będą sobie rozmyślały o tym jak mogły spędzać czas z kimś tak fajnym jak ja a teraz są zmuszone do zadawania się z sebixami bo nikt normalny by ich nie chciał.
#stulejacontent #tfwnogf
  • 16
@Sosna_pospolita:
Dam przykład

jeżeli ktoś pije dużo alkoholu i kończy na ulicy to się z tego cieszę a jeśli ktoś zostaje bezdomnym bo stracił pracę to już nie.

Jeżeli przez cały czas trwania podstawówki mnie ignorowały i zadawały się z niewłaściwymi osobami to bym się cieszył nawet gdyby sprzedawały się na roksie. Są pewne rzeczy, których wy normiki nigdy nie zrozumiecie
@alh3: jeśli ktoś pije alkohol to naturalnym następstwem jest skończenie na ulicy alo jakieś inne nieszczęście. Nie rozumiem jak mozna się z tego cieszyć albo nie bo tak po prostu jest i tyle. Jedyne z czego możesz się cieszyć tak naprawdę w takiej sytuacji to to że ktoś dokonał wyboru żeby pić
@alh3: Ja w podbazie byłem normalnym dzieciakiem. Gimnazjum zmieniło mnie w przegrywa. Zaczęło się niewinne kiedy przestali gwizdać pod oknem na granie w piłkę a potem było już tylko gorzej.