Wpis z mikrobloga

Miałem sporą rozkminę i doszedłem do wniosku, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Mam suczkę która została nie wciśnięta jako prezent od siostry. Na początku byłem sceptycznie nastawiony, bo to przecież szczeka i trzeba się tym opiekować. Jednak posiadanie psa to jedna z lepszych sytuacji jakie mnie spotkała. Wniosła wiele radości w moim życiu. No bo jak nie kisnąc z tego, że jej ulubioną zabawką są skarpetki a najlepszą zabawą jest ściganie kaczek ;). Nie wiem jak to działa ale zawsze jak dzieje się coś złego w moim życiu jest ona obok mnie. Może to jakaś podzięka za to, że dużo jeździłem z nią do weterynarza. No bo mało kiedy się zdarza, że szczeniak przeżyje nosówkę l, pasożyty i jeszcze udar(spadła z krzesła bo sięwdrapywala po cukierki kiedy byłem w innym pokoju). Nawet teraz leży obok mnie. Moim zdaniem warto jest posiadać psa, bo te stworzonka potrafią nadać trochę barw w szarej codzienności ;) dziękuje jeżeli ktoś przeczytał ten tekst ;D

#rozkminy #feels #psy #pies #gownowpis #oswiadczenie
ketiow - Miałem sporą rozkminę i doszedłem do wniosku, że pies to najlepszy przyjacie...

źródło: comment_mjEoXTb6YJAqVXpnJ4kXzxn5GQUOTa9R.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@ketiow Pozdrowienia dla was! Ja że swojej strony muszę przyznać, że koty też są niesamowite. I piszę to ja, zadeklarowany psiarz, który od niecałego roku ma dwie prawie dzikie kocie przybłędy. Więc jestem zdania, że jak się zwierzęciu okazuje serce i poświęca czas to to tylko z czasem procentuje :)
  • Odpowiedz