Wpis z mikrobloga

@szymon-streczkowski: ale ta rodzinka ma już swój klimacik, to nie będzie to samo, tu już jest jak w serialu.
p.s wiem ze zadnych dowodów nie miałeś, postawiles wszystko na jedną karte gdyby bizek napisał że oszukujesz to usunął byś konto a tak sarkastycznie odpisał że wszystko to prawda i nie musisz pokazywać ''dowodów'', których nie ma, sprytne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WalterBlack: Bo nie istnieje , jest to kolejna rzecz o której on wie że ja wiem :) dlatego asekuracyjnie powiedział wszystko , ażebym nie mógł już przed wami świecić newsami :) A teraz jak napisze że Unko nie istnieje , to wszyscy powiedzą że przecież Bizek już to powiedział wczesniej i to żadne kłamstwo . Już rozumiem Daniela , są barany to trzeba je strzyc , a ja głupi wam
  • Odpowiedz
A co byś powiedział gdybym powiedział Ci że bez dowodów możesz co najwyżej usunąć konto?
Ps. najpierw piszesz że "unko" nie istnieje i że do fejk donejty a gruby udaje, a teraz piszesz że unko to grupa osób i wysyłają kasę, a więc jak w końcu jest "szymonku" wysyłają czy nie??
  • Odpowiedz