Wpis z mikrobloga

Inba.

"Fundacja Leny Huppert QLT zorganizowała konferencję z udziałem śmietanki polskich proepidemików: Jerzego Zięby, Jerzego Jaśkowskiego, Justyny Sochy, Huberta Czerniaka, Marii Doroty Majewskiej, Urszuli Tomickiej, Katarzyny Bross.
W budynku państwowej instytucji zaplanowano konferencję osób walczących ze szczepieniami, czynnie namawiających do łamania obowiązującego prawa, leczących raka witaminą C, a ciężkie choroby homeopatią.
Jako MPP obiecujemy, że poruszymy niebo i ziemię, aby kolejny raz doszło do wypowiedzenia miejsca organizacji konferencji. Powiadomimy wszelkie media o tym wydarzeniu.
Prosimy o mobilizację i społeczną presję oraz udostępnianie, aby w takim miejscu, nie mogło dojść tak skandalicznego wydarzenia." sors

https://www.wykop.pl/link/3885761/szarlatani-proepidemicy-w-sejmie/

#bekazantyszczepionkowcow #pseudonauka #kukiz #4konserwy #neuropa
RPG-7 - Inba.

"Fundacja Leny Huppert QLT zorganizowała konferencję z udziałem śmie...

źródło: comment_G7D2B6cTUADT0WglpmJHca0BFRgmky0Y.jpg

Pobierz
  • 37
Wołam przez MirkoListy wykopujących to znalezisko (410)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @poroniony_ @Freakz @pearl0 @szczerbi @Drabii @wojti1830 @magrittka @mrk79 @mbak666 @maciek34gaz @menelaosPL @PiernikowyDziadek @WielkiZderzaczHadronow @lustefaniak @Loloman @TheFuckingRoses @21-59 @Live_Silence @elHakim @Lurriel @tr00ci0 @mamFAJNYnick @mlodex @gien @Dranena @gasu_kurobikari @ArtL @Tomo @Mesmeryzowany @pablo4096 @Izdebesme @wolf13000 @Johnny_Revolta @Szlasio @
@RPG-7 z jednej strony mamy faktycznie do czynienia z niebezpiecznymi debilami. Ale średnio mi się podoba sama idea blokowania, wynawiania itd jako osoba jednak będąca za pełną wolnością. Ja bym raczej walczył o zmiany w prawie, homeopatia nigdy nie jako lek, oraz zakaz przyjmowania osób nieszczepionych do miejsc publicznych, oraz dużo wyższe składki zdrowotne i tyle. Szybko im się odechce.
@MalyBiolog: Dokładnie! To nie ma nic wspólnego z polityką, mieszanie jej do wątku z proepidemikami tylko zaszkodzi całej sprawie! Część osób może poczuć się #!$%@? wymienianiem nazwy ich partii, czy poglądów politycznych i niepotrzebnie zbliżyć się do mechanika Zięby. ZOSTAŃMY NA GRUNCIE NAUKI!!
@RPG-7:
Ja rozumiem, że istnieją na świecie ludzie, którzy mają wątpliwości, myślą sobie - po co się szczepić jak nie ma tych chorób i to jest zupełnie spoko. Albo ludzie, których dzieci miały jakieś powikłania poszczepienne i mają przykre doświadczenia. I to jest spoko, że ludzie mają jakieś uwagi, zupełnie okej. Ale to, co się dzieje później nie mieści się w mojej głowie. Pajeet my son, teraz musisz wybrać - profesjonalna