Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest dziewczyna taka fajna i w ogóle lecę na nią jak cholera, ale postawiła sprawę jasno: nie jest zainteresowana relacją romantyczną ze mną bo ma kogoś kawał drogi od siebie i utrzymuje z nim kontakt. Pozycja całkowicie przegrana dla mnie, sama zabiegała o niego i jest w nim zakochana solidnie, a on nareszcie po czasie to odwzajemnia. Ja też nie wydaję się być aż tak dobrym kandydatem. Próbowałem zabić w sobie to uczucie aby móc utrzymywać zdrową koleżeńską/przyjacielską więź dla rozmów i spotkań, ale chyba nie umiem bo zabijam również wszystko w sobie i nasze spotkanie/rozmowa jest bardzo sztywna co się przed nie zdarzało.
Czy to oznacza że powinienem urwać kontakt? Bo nadal gdzieś w sobie chciałbym aby położyła mi się na kolanach i bez oporów dała pogłaskać :3. Ale widzę też sporo plusów z naszej potencjalnej utrzymywanej znajomości na stopie przyjacielskiej dla mnie, tylko jak wywalić z umysłu spierdoxa fakt że jest cholernie ładna, atrakcyjna, ma fajny sposób bycia i jest inna? Czyt. traktować ją aseksualnie. Bo teraz tylko to psuję co jest między nami i zniechęcam do siebie zamiast czerpać korzyści z tego co mam/mogę mieć.

Najlepiej gdyby nigdy się nie pojawiła w moim życiu, dno emocjonalne byłoby nienaruszone. Teraz tylko muszę się bić sam z sobą.

#rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 12
OP: @joolekk: @qwertty321: @rotero: meh, szkoda bo obiektywnie patrząc mógłbym dostać sporo z samej znajomości, ale chęć bliskości jest silniejsza. No i instant boner ehhh. Plus fakt że to ona o niego zabiegała mocno, a oficjalnie są parą od niedawna i dzieli ich dystans 200km.
Podziwiam, rozkochać dziewczynę przez fb/skype, chyba nigdy mi się nie uda.
@Bukaj_: a gotować umiem ( ͡º ͜ʖ͡º
OP: @Utero @Utero Nope, w tej chwili ona jest zakochana, ja darzę ją sympatią czy czymś podobnym ale niestety również pociąga mnie okrutnie seksualnie. Chciałbym wywalić seksualność w stosunku do niej pomimo że jest tak atrakcyjna aby móc czerpać profity z tego jaką mogłaby być przyjaciółką dla mnie(samotnik here, więc przyjaciółka do spędzania wolnego czasu bardzo w cenie). Niestety przez okropne braki w bliskości i brak sexu przez ostatnie prawie 2