Wpis z mikrobloga

@laazy: Na pewno jest dynamiczniejszy niż BF. Wydałem na niego sporo dolanów i nie żałuję - nie wiem ile dokładnie grałem, bo nie mogę takiej informacji znaleźć na battle.net :P, ale dość długo grałem, a jestem osobą, która na palcach jednej ręki może gry online wymienić w które grała więcej niż 40h. Z drugiej strony gwoździem programu w Overwatchu jest tryb competetive, ale ile nerwów Ci on przyniesie, to szkoda gadać.
@laazy: moim zdaniem to nie ma tak, że warto albo że nie warto. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Eeem… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
@United:
"coda"
"#!$%@?ć"

Wybierz jedno xD

Overwatch jest bardzo dynamiczny, jednak dla niedoświadczonego gracza który nie miał styczności z takiego rodzaju grą może się wydawać chaotyczny. Gra bardzo opiera się na teamplayu. Nie licz za bardzo na to, że wbiegniesz sam na drużynę/plecy przeciwnika i wszystkich pozabijasz (nawet jeśli masz super aima to nie wystarczy).

Z innych dynamicznych gier, ale mniej "chaotycznych" poleciłbym Quake Champions (mniej bohaterów, zdolności i superzdolności do
@United: Jak dla mnie CoD to tylko 4. Każda kolejna edycja była słabsza i chyba w najbliższym czasie się to nie zmieni. A marzy mi się shooter taki jak Modern Warfare, najlepiej jak wezmą się za to osoby odpowiedzialne za Titanfalla. Choć nowa produkcja, obsadzona w realiach IIWŚ zapowiada się fajnie. Dedykowane serwery, możliwość uruchomienia konsoli oraz mody (promod) i gra będzie super.
@wondereq: Po prostu szukam gry, która będzie
@United: BO 1 i 2 byl rewelacyjny pod względem fabuły i single playera. Ale multi całkowicie mi nie podeszło, za duża ilość odblokowanych wyzwań, perków. Moim zdaniem to zabija rozgrywkę, nie skupiasz się na grze bo co 30 sekund masz ikonę na pół ekranu że odblokowałeś nowy dodatek itd.