Wpis z mikrobloga

Cześć,
Chodzi mi po głowie napisanie bota, który tworzy konta na danej stronie WWW, czyli generuje losowy login + hasło (zapisuje do bazy) i korzysta z tymczasowych adresów email, poprzez które dokonuje aktywacji konta? Ewentualnie posiada bazę gotowych e-mailów, z której korzysta.
Ktoś coś podpowie odnośnie technologii w jakiej coś takiego można stworzyć? Może jakieś tutoriale o podobnej tematyce? A może ktoś tworzył coś takiego? :)
#programowanie
  • 8
@kr0kus_: jak masz trochę kasy i mniej wiedzy - zennoposter z najtańszą licencją. Ale wszystko co piszesz ogarniesz z poziomu darmowego selenium + python/java. Maile kupić możesz np. na buyaccs. Każde forum o black hat seo jest pełne tego.
Robię takie rzeczy w pracy xD
@beee: ja osobiście z klientami nie rozmawiam xD. Nie każdy potrzebuje takich zabaw, a tam gdzie potrzeba to klient wie, że jest taki sajgon w top, że wszystkie chwyty dozwolone.
@webdruid: A jak się obchodzi te wszystkie zabezpieczenia antybotowe? Np capche? Używałem trochę selenium, programowałem w innych językach, nie spotkałem się z dobrą metodą obejścia capchy? Jakieś sieci neuronowe?
@cevilo: do prostych captch masz automaty (np. proste rozpoznawanie obrazów + filtry) nigdy mnie nie kręciło ich rozwijanie, przy recaptcha2 masz na automatach trafność w okolicach 10%, jak nie trafiasz kilka razy - zarzynasz proxy które jest najdroższe z całości zestawu, więc do googlowskiej captchy używasz małych żółtych ludzików, wychodzi jakieś 0.7$ na 1000 przy wysokiej skuteczności. Może najważniejsze, captcha wysyłana jest na serwer w formie obrazka albo zestawu obrazków, wraca