Wpis z mikrobloga

Szukam ciekawych miejsc do zwiedzenia w Europie (wiecej informacji). Potrzebuje okolo 150 miejsc (mieszanina zamków, pałaców, wąwozów, gór, klifów i mniejszych ale urokliwych miast, duze miasta typu Barcelona, Paryz, Rzym odpadaja) na podstawie ktory sprobuje wytyczyc sensowna trase wycieczki samochodowej planowanej na marzec 2018 (40 - 70 dni). Oczywiscie nie wszystkie odwiedze ale tak jak napisalem pozwoli mi to wytyczyc trase. Ze wzgledu, ze jada dzieci z nami to odleglosi nie moga byc zbyt duze i idealnie bedzie zatrzymywac sie w jednym miejscu na kilka dni po to by zrobic kilka wypadow do innych miejsc. Jezeli zwiedziliscie cos ciekawego piszcie. Musze miec opracowana trase do konca wrzesnia po to by zajac sie planowaniem innych rzeczy.

Przyklady miejsc ktore juz sa na liscie - Santiago de Compostella, Porto, Wersal, wybrzeze Amalfi.

#europa #podroze #podruzujzwykopem jeszcze #pracbaza #turystyka #mariusz30weuropie
  • 9
@Mariusz30 Niemcy: Zamek Neuschwanstein, Miniatur Wunderland w Hamburgu, Legoland w Bawarii. Hiszpania: Klasztor Montserrat. Portugalia: pałac Pena, przylądek Cabo da Roca, miasto Porto. Gibraltar. Włochy: wyspa Burano koło Wenecji, wybrzeże w rejonie Cinque Terre. Austria: Hallstatt.

Poza tym jeśli w grę wchodziłyby Bałkany to mam sporo miejsc zaznaczonych na mapie google: Ciekawe miejsca w Europie

https://goo.gl/maps/KRLSZWJqkFQ2
@adzik7:

Wielkie dzięki. Właśnie takich porad szukam.

- Neuschwanstein - na liście
- Santa Maria de Montserrat Abbey - dodany
- dodany - Cabo da Roca
- Porto - na liście
- Hallstatt - dodane
- Burano - dodane

Miniatury i Legoland - byłem już w podobnych miejscach.
Pałac Pena, Gibraltar, Cinque Terre - widziałem.

Jeszcze coś z mapy dodam z pewnością. Dzięki!!!