Wpis z mikrobloga

Schemta działania logikiróżowychpasków

1. Etap chaju emocjonalnego

Dziewczyna zakochuje się, jest szczęśliwa, hormony buzują. Chłopak w tym okresie wręcz stoi na palcach traktuje dziewczyne jak księżniczkę, chce spędzać z nią dużo czasu, stara się być najlepszą wersją samego siebie.

2. Etap Szara proza

Zwykle następuje po zakończeniu uczucia zakochania. W związku/małżeństwie wkrada się proza życia. Jest to okres próby dla związku. Zazwyczaj kobiety źle przeżywają ten okres poniewaz dowiadują się jaki ich partner jest naprawde, jaki ma wady bo facet nie ma już sił ukrywać swoich negatywnych cech. Następują kłótnie fochy i te dziwne zachowania różowych. Związek już nie jest bajkowy trzeba wspólnie rozwiązywać i stawiać czoła problemom.

3. Etap Manipulacje

Kobieta staje się nieszczęśliwa ponieważ odkrywa że partner na początku związku a partner teraz to inne osoby. Stara sie swoimi manipulacjami zmienić faceta pod swoje dyktadno by ponownie poczuć haj emocjonalny który pamięta z początku związku. Facet może się zmienic i wejśc pod pantofel gdzie kobieta będzie przez cały czas temperowac jego zachowanie. Może też mieć charakter i nie dać sobą tak łatwo manipulować. Wtedy przechodzi do kolejnej fazy.

4.Etap życie towarzyskie

Kobieta osiągając ten stan podświadomie wyczuwa że ten facet to nie jest to. Decyduje się na pozostaniu w związku tylko dlatego że odczuwa pierwotny strach przed samotnością ewentualnie nadal jest w związku z przywiązania. Wtedy zaczyna się też okres rozwijania życia towarzyskiego. Kobieta coraz częściej wychodzi na miasto z koleżankami, idzie na kluby jest aktywna towarzysko.

5.Etap Bolec na boku

Kobieta aktywna towarzysko znajduje lepszego kandydata. Jej świadomość nadal może kochać swojego chłopaka jednak jej podświadomość dąży do nowego związku, nie jest tego nawet świadoma. W starym związku zaczynają sie naprawde ostra jazda logikaróżowychpaskow których facet nie rozumie dlaczego. Wybuchają kłótnie bez powodu, brak seksu, częste fochy, oziebłość.

6. Etap zdrada

Kobieta znalazła lepszego kandydata. Przy nim odzczuwa haj emocjonalny zdradza bądź kończy związek z poprzednim partnerem by zacząć nowy z bolcemnaboku. Schemat cały czas jest powtarzany tylko że z innymi partnerami.

Oczywiście schemat dotyczy 80% logikirozowychpaskow (zasada pareto). Jest on równiez mocno zgeneralizowany nie mniej jednak z moich obserwacji wynika własnie taki schemat.

#logikarozowychpaskow #bolecnaboku #zwiazki #mgtow #redpill #theredpill #rozowepaski
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wesola_zaba: Bradzo dobry tekst i kisnę z naiwnych mirków którzy są jak widać po komentarzach na etapie wyparcia tego jakże prawdziwego schematu XD

No ale cóż, sami na siebie kręcą bat ¯\_(ツ)_/¯

Tak jak w przypadku ludzi którzy dzielą się na tych co robili backupy i na tych co je będą robić tak w tym temacie; mirki dzielą się na tych których loszka zdardziła lub zdradzi :) Proste.
  • Odpowiedz
@wesola_zaba: Nie czytałam do końca, dwa pierwsze etapy jasno pokazują, że faceci sami są sobie winni i potwierdza to facet. Po kiego stoicie na palcach i traktujecie dziewczyny jak księżniczki i się płaszczycie, chociaż to wbrew waszej naturze? Zajęlibyście się sobą i zachowywali jak zachowywać chcecie i lubicie, a kobiety by się gorzko nie rozczarowywały i przede wszystkim nie nudziły. I wy tak samo. I wszyscy będą zadowoleni. Może i
  • Odpowiedz
@lazer: ciśniecie po OPie bo pieczą was d--y, że ktoś tu może was uznać za przegrywów więc jakikolwiek wpis o naleciałościach smutnej żaby od razu wbijacie w ziemie. Koleś na pewno ma wiele racji, może trochę rzeczy podkoloryzował i wie, że dzwony biją, ale niekoniecznie gdzie. Zamiast normalnie pogadać to od razu musicie udowadniać jakimi nie jesteście samcami alfa bo jeszcze różowe się pojawią w wątku i trzeba będzie mieć
  • Odpowiedz
Po kiego stoicie na palcach i traktujecie dziewczyny jak księżniczki i się płaszczycie, chociaż to wbrew waszej naturze?


@puddin: juz ci odpowiadam droga ksiezniczko. dlatego ze jak facet sie nie stara to go nie chcecie. jakbyscie wy mialy sie starac i miec inicjatywe to byscie samobojstwo popelnily predzej bo wam sei ani chce, ani umiecie

takze facet sie stara, zdobywa, potem kobieta jest zdobyta i nastepuje zwolnienie blokady:) wszyscy sa
  • Odpowiedz
Zajęlibyście się sobą i zachowywali jak zachowywać chcecie i lubicie


@puddin: Masz na myśli siedzenie w piwnicy przed kompem, zagryzając czipsami i batonami popijając colą? Sama widzisz, że alternatywą jest życie w samotności.

@wesola_zaba: Sama prawda. Wszystkie moje związki się tak kończyły. Jedne trwały lata inne tygodnie, jedne były burzliwe inne spokojne, ale zawsze schemat się zgadza, więc nie rozumiem oburzenia niektórych, przecież to samo życie. Ja rozumiem,
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Ale czemu nazywasz mnie księżniczką? Mój niebieski nigdy nie stawał dla mnie na palcach, nie staje na nich dla żadnej inne dziewczyny i jakoś nie ma problemu z zainteresowaniem z ich strony. To, że część facetów nie umie zyskać uwagi kobiet inaczej niż przez płaszczenie się, nie oznacza, że inne sposoby nie istnieją.
  • Odpowiedz
@Jah00: Ale nie jest winą kobiety, że jakiś facet interesuje się tylko czipsami, batonami i wykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą - na pewno znajdzie się jakaś amatorka czipsów i batonów. Problemem wykopowych przegrywów jest to, że oni kochają swój przegrywowy stan, a kobiet nienawidzą.
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik:

Badacze przepytali kilkaset kobiet będących w związkach i okazało się, że 35,1 proc. respondentek zdradziło swojego partnera. Kolejne 12 proc. pań rozważa tę opcję, jednak jeszcze nie wprowadziły one planu w życie...


Czytasz to, co wklejasz?
  • Odpowiedz
Mój niebieski nigdy nie stawał dla mnie na palcach


@puddin: ta, ciekawe jakie jest jego zdanie. najprawdopodobniej nawet nie widziałaś jego starań, jak wiekszosc uznajac ze to normalne, albo ze dane zachowania ci sie należały. ja jestem calkiem inny na poczatkowych etapach relacji, jesli sie staram. no chyba ze to kobieta sama mnie wybierze, to wtedy niewiele musze robic, ale takich kobiet jest malo. coz, widocznie malo przystojny jestem zeby kobieta sama zainicjowala znajomosc ze mna i chciala mnie poznac na sam wyglad bo co innego jak nie to decyduje o 1 wrazeniu

nie staje na nich dla żadnej inne dziewczyny i jakoś nie ma problemu z zainteresowaniem z ich
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik:

wiekszosc facetow bedzie zdradzona jak nie w wieku 20 to 40 lat. najwyrazniej nie przyszla pora na niektorych to cwaniakuja ze sa bogami zycia. zreszta moze nawet nie wiedza ze mieli rogi bo kobiety swietnie ukrywaja takie rzeczy.


Skąd bierzesz takie dane? Prosiłem Cię o źródła, nie dostałem nic, poza kiepsko napisanym artykułem w internecie który głosi, że 35% kobiet zdradziło swego partnera (a więc nie 45%) zaś 12% nie wyklucza, że zrobi to w przyszłości (nie było napisane, czy spośród tych, które nie zdradziły, czy spośród również tych, co już
  • Odpowiedz
@Slonx: Czepiasz się naprawde szczegółów i wybacz że nie zaserwowałem tutaj na wykopie 5 stronicowego eseju skaładjącego się z danych statystycznych i innych badań. Ten schemat jest bardzo ogólnikowy nie mniej jednak można z niego wiele wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Widzę, że świetnie znasz historię mojego związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy inaczej -nie będę kopać się z koniem. Żyj w swej smutnej iluzji dalej, ale skończ obwiniać innych za swoje niepowodzenia.
  • Odpowiedz