Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaraz pewnie będzie fala hejtu, ale chciałabym się tym podzielić. Kiedyś unikałam związków z "samcami alfa", ponieważ bałam się zdrady i do związku zawsze szukałam "bety".
Samiec beta to taki misiu, "niedojrzały chłopczyk", to Ty będziesz musiała być mężczyzną w tym związku. Dużo kobiet wybiera takich do stałego związku, ja też kiedyś miałam taki plan. Natomiast samiec alfa to facet, który traktuje kobietę jak księżniczkę (nie chodzi o spełnianie wszystkich jej zachcianek), po prostu możesz się czuć przy nim bezpieczna. Kobieta prawdopodobnie zostawi betę dla alfa, jeśli ten się nią zainteresuję.W każdym razie chciałam Wam powiedzieć, że owszem, samiec budzi podziw, kobiety się przed nim rozbierają, ale to nie znaczy, że każdą przeleci, jeśli jest w stałym związku. Alfa ma w sobie coś takiego, że masz ochotę go od razu $%$&@## xD Tylko nie piszcie mi, że to bait. Jak miałam 20 lat, to zwracałam uwagę na takich "misiów", ale na szczęście dojrzałam, wiec na ojca swoich dzieci wybieram alfę/zetę. Zresztą logiczne jest, że kobieta wybierze najsilniejszego samca, a beta taki nie jest. Mam dość użalania się tych beta przegrywów, którzy nie potrafią się zająć kobietą i kobieta musi być jednocześnie kobietą i mężczyzną w związku... Jeśli Was przerastają najmniejsze problemy, to nie dziwcie się, że alfa czy zeta sprzątnie Wam kobietę. Beta to najgorszy typ samców i niestety większość, jak widać nawet po wpisach tutaj, kończy jako beta bankomaty. #przegryw #tfwnogf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zaraz pewnie będzie fala hejtu, ale...
źródło: comment_4zjzmiyTlEhAZLgEnlWQibYdrgDpmLR3.jpg
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: Być może to jest właśnie sedno zarzutki a ja tego nie łapię, ale chyba zupełne popieprzenie pojęć tu mamy? Myślałam, że samiec alfa to ten pociągający, ekscytujący, otoczony babami, który złapie za włosy kiedy trzeba, ale jest emocjonalnym kaleką i piotrusiem panem, a samiec beta to ten przy którym odnajdujemy spokój i może związek z nim nie dostarcza tylu emocji, ale za to te "dojrzałe" i ważne rzeczy jak bezpieczeństwo,
@AnonimoweMirkoWyznania: za bardzo wrzucasz do jednego wora i za bardzo widzisz czarno-biało.

Bo wg tego wpisu to jest albo boski Alvaro, który rzeczywiście ma powodzenie na 200% bo utrzymuje się w świetnej kondycji i do tego jest ekstrawertykiem; albo od razu jakaś stulejka przy której w związku jesteś matką xD

Dla ciebie nie ma nic pomiędzy i to mnie boli. W ogóle coraz więcej osób myśli czarno-biało. Taki przekaz płynie z
OP: @einz: @informatyk15000k: @TAKATAKATAKATAKATAKATAKATAKATAKA:
To nie zarzutka. Mam już za sobą kilka związków i wyciągnełam wnioski.

@Bajczarz: @Esubane: @straggler
Nie, jest więcej typów, o czym zresztą pisałam... Po prostu beta to najgorszy wybór.

Zeta to jakbyłagodniejszy Alfa.

W całym tym podziale to beta jest najsłabszy. Niestety, ale z naturą nie da się wygrać, z beta alfy nie zrobisz.
Nie wiem skąd to oburzenie, przecież ten
OP: @Esubane Oczywiście, że jest coś pomiędzy, pisałam nawet o tym. W każdym razie, lepiej wybierać faceta, któremu bliżej do alfy, niekoniecznie stuprocentowego alfe. Po prostu beta to faceci, którzy zostali, nikt ich nie chciał. Później wchodzą w związki z samotną matką albo zdesperowaną kobietą. Alfa i faceci, którym bliżej do alfy, potrafią sobie wywalczyć każdą kobietę i potrafią walczyć o nią przez cały związek.

Ten komentarz został dodany przez osobę
OP: Zauważcie że, jeden facet rozbierze się przed kobietą i dostanie w twarz, a inny rozbierze się przed kobieta, a ona do niego dołączy.
Łatwo też zauważyć, że jeśli kobieta jest z betą w związku, a ma bolca na boku, to bolec jest zazwyczaj alfą.
Tym się różni własnie alfa od bety.

@einz: @zygfryd0: @Bajczarz: @informatyk15000k: @nikoPL: @TAKATAKATAKATAKATAKATAKATAKATAKA: @afromort: @iEarth: @RocketQueen: @