Wpis z mikrobloga

Kolejny piątek i kolejne filmy, które warto obejrzeć, a przynajmniej większość.

"Zombeavers" - wrzucam ten obraz na listę tylko dlatego, iż jest to moja pierwsza "recenzja" i dlatego chciałbym poznać waszą opinię na temat tego, czy udało mi się zrobić jakiekolwiek postępy.
A, tak w ogóle jest to film klasy Z, którego pierwsza połowa jest naprawdę nudna, ale w drugiej zaczyna się akcja i mimo wszystko warto dać szansę temu dziełu.
Jeśli znacie już ten obraz, to polecam wam "The Final Girls" oraz "WolfCop".

"Bang, Bang, You're Dead" - jest to film, który powstał na podstawi sztuki i opowiada on historię chłopaka, który wraz ze znajomymi postanowił sterroryzować szkołę, ponieważ był maltretowany przez innych uczniów.
Jest to dość "stary" film, który mimo wszystko nadal jest aktualny i nadal doprowadza do łez, a do tego wielu ludzi może się utożsamiać z głównym bohaterem, jeśli wam dokuczano i wyśmiewano.

"Silent Hill: Revelation 3D" - obejrzałem ten film już dwa razy i nadal mi się on podoba, mimo iż ma niewiele wspólnego z grą.
Może gdyby zmieniono tytuł, to ludzie by polubili ten obraz, ale niestety nawiązuje on do znanej marki gier i dlatego 99% ludzi gardzi tym dziełem - niestety.

"Remember" - jest to cholernie wolny film, który miażdży zakończeniem. Tak w ogóle jest to thriller opowiadający o żydach, więc jeśli nienawidzicie ich, to nawet nie podchodźcie do niego. Jeśli jednak macie to w dupie, to do tego polecam wam "Apt Pupil", który został nakręcony na podstawie opowiadania #stephenking.

"Touching the Void" - jest to fabularyzowany dokument, który opowiada o wyprawie górskiej, podczas której doszło do fatalnego wypadku. Jeśli lubicie rekonstrukcje, a do tego zimę oraz góry, to musicie zapoznać się z tym obrazem.
Jako ciekawostkę dodam, że jeden z bohaterów od razu po zakończeniu zdjęć zerwał kontakt ze znajomym oraz z twórcami.

"The Big Short" - historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, ale mimo wszystko ostrzegam was przed tym dziełem, ponieważ jeśli niezbyt znacie się na ekonomii, to możecie niewiele zrozumieć z tego filmu.
Ja sam nie wszystko zrozumiałem, ale mimo wszystko dobrze bawiłem się na tym obrazie.

Jak zwykle zachęcam was do obserwowania lub wrzucanie na czarno mojego tagu #filmowyjanusz.

#film #filmnawieczor #thriller #horror #ogladajzwykopem
źródło: comment_3R0VwoRRFJcJDrxMyDt2yrkPdvFvIpiP.jpg
  • 5
"Zombeavers" - wrzucam ten obraz na listę tylko dlatego, iż jest to moja pierwsza "recenzja" i dlatego chciałbym poznać waszą opinię na temat tego, czy udało mi się zrobić jakiekolwiek postępy.


@hacerking: Nadal nie napisałeś żadnej recenzji. Nadal nie ma postępów. Zauważyłeś może taki drobny szczegół, niemal nieistotny? W tych tekstach nie ma ani słowa o opisywanym filmie, tylko pseudo dygresyjne #!$%@?. Nawet nie chodzi o konkrety, ale cokolwiek. Jakby wymieszać