Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zna jakiś sprawdzony sposób na działanie #disciples albo jej 2. części pod windows 7. Próbuję na własną rękę już 3 dzień i nic. Nawet wersja #steam nie rusza. Może mirki z #heroes3 coś wiedzą, w końcu gry bardzo podobne to może któryś z was kiedyś dał radę.

#staregry #windows7
s.....3 - Czy ktoś zna jakiś sprawdzony sposób na działanie #disciples albo jej 2. cz...

źródło: comment_om4LD0dSVfmHFXa70nvH6j9GXhb8h1w4.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skk1993: Sprawdzałeś "dwójkę" na w7? U mnie lata aż miło. Co innego z w8, tu jest problem, bo muli. Wersje gog na pewno działają na w7, obydwu gier. Nie mam teraz jak sprawdzić szczegółowo, ale pozwolę sobie zawołać @Bethesda_sucks, może będzie wiedział. :)

Albo spróbuj z kompatybilnością do 98 oraz direct3d włącz/wyłącz.
  • Odpowiedz
@skk1993: Mam ze Steama Bunt Elfów i Powrót Galleana - żadna nie działa (Win7 Home Premium 64bit), ale za to eXtra Klasyka działa bez zarzutu :)

EDIT: Steam działa, ale bez dźwięku. Miałem podobny problem na Windowsie 98 SE i pomogło zwiększenie przyspieszenia sprzętowego dźwięku w dxdiagu, ale to zupełnie inny system :)
  • Odpowiedz
@skk1993: a włącz steama, bibliotekę gier i uruchom edytor konfiguracji i sprawdź czy tam da się coś zmienić (próbowałeś uruchomić jako administrator? Albo uruchomić grę, potem ctrl+shitf+ESC, następnie znaleźć proces odpowiedzialny za grę, zamknąć go i uruchomić ją ponownie?)
  • Odpowiedz