Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie była u mnie pani, strasząca mnie, że jeśli nie zapłacę jej 500zł to zgłosi sprawę na policję.

Sprawa jest taka: wracałem wieczorem na rowerze do domu. Stwierdziłem, że zrobię sobie mały objazd wokół osiedla i skręciłem jedną przecznicę wcześniej. Przejechałem kilkaset metrów i wtedy z którejś posesji przede mną wylatuje pies (taki średni, głowa maksymalnie do kolan), szczeka i biegnia prosto na mnie. Wcześniej już ugryzł mnie pies na rowerze i nie zamierzałem ryzykować - wystawiłem nogę i z wyprostu nogi kopnąłem go w pysk, pies zapiszczał, ja pojechałem dalej, zapominając o sprawie.

Dzisiaj, 2 dni od zdarzenia przychodzi pani, która mnie niby zczaiła, że to ja i zaprezentowała mi takie opcje. Wyśmiałem ją i zamknąłem furtkę przed nosem, nie potrafi upilnować psa to ma problem. Jak wchodziłem do domu to krzyczała, że mnie oczerni u wszystkich sąsiadów. Powodzenia #!$%@? xD.

Ale teraz pytanie - mogę mieć z tego powodu problemy, czy nie?

#rower #afera #pies #prawo
  • 126
@Cipkobrody: najlepiej dać się zagryźć coby pieskowi, który jawnie chce zaatakować krzywdy nie zrobić XD
Chore myślenie. Jakby Twoje dziecko z Tobą szło kiedyś jakąś dróżką i sytuacja byłaby identyczna, że pies biegnie wprost na Was to też czekałbyś na rozwój wydarzeń czy aby ten pies na pewno skoczy i zagryzie Ci dzieciaka, żebyś mógł cokolwiek zrobić XDDD?
@Loleczek19:
Jako że prawo jest w Polsce lekko #!$%@? to przejedź się kilka razy koło jej posesji i wyczaj czy pies wyskoczy. Tylko nie zapomnij mieć ze sobą włączonego telefonu z nagrywaniem wideo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LesneRuchadlo: ja #!$%@?, taki wcale nie musi cie gonic. Wystarczy, ze wyskoczy nagle z nikad i ze cie w dobrym momencie za noge chwyci bydlak i sie wypierniczysz. Jak widzisz takiego z daleka to masz szanse go ominac czy wlasnie wyprzedzic. A co jakby jechala rowerem osoba starsza czy dzieciak, ktory najzwyczajniej w swiecie nie ma sily pedalowac tak by spierniczyc przed wielkim (lub troche mniejszym) psem?

@Loleczek19: glupie babsko,