Wpis z mikrobloga

Jak mysle w jakich #!$%@? czasach zyjemy w ktorych, zeby miec rozowego to trzeba pajacowac (podryw i cale te gowno), i ze rozowy smie decydowac czy mu sie to pajacowanie podoba to naprawde pragne, zeby muzulmanie zalali ta prymitywna gowno cywilizacje. Na #!$%@? takie cos istnieje? To jest dramat #!$%@?...
#tfwnogf #rozowepaski #przemyslenia
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kooliber
XD te uczucie gdy nawet nie wiesz czym jest średnia a wyzywasz ludzi w internecie. #!$%@? do ksiazek i wróć jak ogarniesz podstawy matematyki na poziomie gimnazjum.
  • Odpowiedz
@Flypho: wiem czym jest srednia. Mozesz wytlumaczyc kto robi te statystyki bo jeszcze nikt z mojej rodziny lub wsrod znajomych nie mial testu iq...
Ty pisales odnosnie tego ze obywatele ZEA sa malo inteligentni, wiec wytlumacz mi dlaczego zadne mocarstwo nie przejelo ich zloz ropy.
  • Odpowiedz
@kooliber:
Szczerze mówiąc to nie widzę powodu, żeby gadać z kimś, kto zagaja mnie słowami "co za idiota", "walnij się w ten pusty łeb" xD. Nie wiem z jakiego buszu wyszedłeś, ale ja jestem z innej części cywilizacji.
  • Odpowiedz
@Flypho: innej czesci cywilizacji czyli z polski tak heh.
Wybacz moich okreslen lecz jesli widze takie #!$%@? co piszesz to mnie krew zalewa pojedz kiedys do Arabskiego kraju zobaczysz ze sa tam ludzie na duzo wyzszym poziomie niz Polacy.
  • Odpowiedz
@Flypho: Qatar ma aktualnie najbogatszych obywateli, i nie pisz ze to tylko dzieki ropie bo gdyby tam polacy mieszkali to by byl syf taki sam jak w polsce. popatrz ile zloz jest w Polsce srebro wegiel miedz lasy i co ty masz z tego no wlasnie gowno. A taki Arab dostaje co miesiac procent od sprzedazy zloz panstwowych. Powiedz kto jest inteligentniejszy polak dymany na kazdym kroku czy arab ?
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Jakbyś wyszedł do ludzi to dowiedziałbyś się, że kobiety też mają problemy ze znalezieniem partnera. I to nie tylko ostatnie maszkary, ale też te wyglądające zupełnie nieźle.

Jeśli będziesz spotykał się z odpowiednią liczbą osób i nie jesteś #!$%@?, to prędzej czy później jakaś kobieta się Tobą zainteresuje. Tylko musisz ogarniać, bo kobiety zazwyczaj nieco inaczej okazują zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: wg mnie są 2 opcje:
1) masz za mało znajomych / za rzadko się z nimi spotykasz, przez co szansa na poznanie kobiety która byłaby Tobą zainteresowana jest bardzo mała -> częściej umawiaj się, najlepiej z kilkoma grupami znajomych a będzie lepiej
2) jesteś #!$%@? :) -> popracuj nad sobą. Na pewno takie plucie jadem jak prezentujesz wyżej Ci nie pomaga. Poza tym na pewno zbytnio ten temat analizujesz.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Czyli jednak opcja 2 :)
Jak zrozumiesz, że sam jesteś przyczyną swoich problemów to dopiero będziesz w stanie coś zmienić.

Zacznij od budowy/odbudowy relacji ze znajomymi. Jak będziesz odludkiem to mało która rozsądna kobieta Cię zechce. A small-talk to niestety bardzo przydatna umiejętność. Sam nie lubię rozmów o niczym, ale one naprawdę upraszczają życie. Potraktuj to jako narzędzie do poznawania ludzi, nie musisz tego lubieć.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: budowa relacji tzn., że robisz tak, że nie miałeś znajomych a potem masz. Na pewno jest jakieś miejsce w Twojej okolicy, gdzie możesz poznać nowych ludzi.
Co rozumiesz, przez "small talk to urojenie"? Bo small-talk istnieje, ludzie to praktykują. Więc to nie może być urojenie. Sprawdź sobie w słowniku co to jest urojenie, jeśli nie wierzysz.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Jeżeli nie masz znajomych a chciałbyś to zmienić, to zawsze może zacząć od np. #wykopiwo to już coś na początek. Niektórzy ludzie zaczynają od zera w nowym mieście po przeprowadzce i dają radę, wszystko zależy od pewności siebie i podejścia do sytuacji. Obczaj np. serię "Drunk People On" lub podobne serie na jutubie gdzie typ podchodzi do obcych ludzi i po kilku sekundach rozmawia z nieznajomymi jak
  • Odpowiedz