Wpis z mikrobloga

Zauważyłam ze ciężko dobrać sobie odpowiednich znajomych. Większość chce imprezować, jarac ciagle jointy (przecież marihuana w żaden sposób nie szkodzi) albo pic, a o życiu czy przyszłości w ogóle nie myślą. Ciągną cię tylko za sobą w dół. I niby z jednej strony człowiek chciałby mieć grupę znajomych, ale z drugiej po co mu, jak tylko pójdzie z nimi w dół. #gownowpis
  • 70
@gosiage: skądś to znam, a najgorzej jak codziennie pytają się po kilka razy "czy wyjdę". I muszę wymyślać kolejne wymówki. Czasem wyjdę dla relaksu, ale picie codziennie piwa to nie dla mnie. W sumie to mógłbym, ale po co? Dobrze, że mam jeszcze przyjaciela z którym można porozmawiać na poważne tematy.
@Daleki_Jones: nie rozumiesz. Chciałabym mieć znajomych ale nie nachalnych, którzy codziennie chcą tylko jarac joint i pic i "wpadać do mnie". To nie są prawdziwi znajomi to ludzie którzy próbują mnie wykorzystywac bo mam mieszkanie i mieszkam sama. Nic dobrego w moje życie nie wnoszą. Fajnie jest wyjść co jakiś czas gdzieś ale wolałabym nie wiem, pójść do knajpki - zamiast na ławkę na osiedlu czy zamulać w domu, pójść do
@gosiage Mamy takiego kumpla co nie wyjdzie z domu drugi dzień pod rząd czy w tygodniu(a teraz ma wakacje, bo nie pracuje), bo on woli posiedzieć w domu, albo jest zmęczony.
Już nawet przestaliśmy go pytać czy wyjdzie bo odpowiedź będzie taka sama, tylko że my nie palimy codziennie i nie pijemy. Nie przeczę jednak, że to częsty element naszych misji i "manewrów".
A z tymi wyjściami do knajpki czy do muzeum,
@gosiage: Moze to z Toba jest cos nie tak, a nie z otoczeniem? Siedzenie w piwnicy 90% swojego wolnego czasu tez najzdrowsze nie jest :p
Ja w sumie mam zdywersyfikowane znajomosci - mam ekipke ktora jest zawsze gotowa zeby isc w balety jak mam ochote poimprezowac, mam znajomych z ktorymi po prostu wyjde sobie do parku posiedziec i pogadac, ew. cos zjesc/na piwo, mam znajomych z ktorymi moge isc na silownie
pejczi - @gosiage: Moze to z Toba jest cos nie tak, a nie z otoczeniem? Siedzenie w p...

źródło: comment_7yk3DiaGuf1DbUMqpy37GvhcWJWvGy1L.jpg

Pobierz