Wpis z mikrobloga

Zauważyłam ze ciężko dobrać sobie odpowiednich znajomych. Większość chce imprezować, jarac ciagle jointy (przecież m-------a w żaden sposób nie szkodzi) albo pic, a o życiu czy przyszłości w ogóle nie myślą. Ciągną cię tylko za sobą w dół. I niby z jednej strony człowiek chciałby mieć grupę znajomych, ale z drugiej po co mu, jak tylko pójdzie z nimi w dół. #gownowpis
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gosiage:
Znajomych łatwo się pozbyć. Jeżeli oni stosują brutalne metody, ty też zastosuj. Skoro oni ci wbijają do pokoju i wyciągają na ćpanie i nie reagują jak normalny człowiek, psiknij ich gazem. Załóż jakiś szalik na nosek. Będziesz przez jakiś czas tą złą, tą niedobrą, ale skoro tak stawiasz sprawy, to po jaki c--j masz przejmować się ich opinią?
  • Odpowiedz
@ZercaMirkoslaw: już jestem trochę tą złą, bo wczoraj powiedziałam, że z ćpunami nie chcę się zadawać (trochę przez to wydarzenie ten wpis na mirkoblogu) :) A mój dom to nie melina. Chwilowo mam spokój, ale zachowują się dziwnie. W sensie opowiadają ludziom tak żebym się dowiedziała od tego kogoś, ze "miarka się przebrała, oni pierwsi ręki nie wyciągną na zgodę" xD Szkopuł tkwi w tym, ze ja nie chcę się
  • Odpowiedz
@gosiage mieszkałam i studiowałam z takimi ludźmi, po studiach nie podtrzymywałam kontaktu i teraz w ogóle nie mam z kim się spotkać, z ludźmi w pracy tylko kurtuazyjne rozmowy (ewentualnie opowiadają mi jak fajnie było jak razem poszli na kręgle albo inne paintballe), wracam do domu, sprzątam i oglądam seriale. Niebieski ma w pracy grupę znajomych, z którymi spotyka się od czasu do czasu, ale ja ich nie bardzo lubię.

  • Odpowiedz
zauważyłam, że faktycznie chłopaki często mają głupie pomysły, może to kwestia wieku, bo muszą jeszcze dojrzeć,


@gosiage: To kiedy oni chcą dojrzeć? Zakładam, że są w twoim wieku - 25 lat to niemało.
W ogóle jak czytam te twoje komentarze na temat twoich znajomych i Ciebie to widzę taką typową paczkę kumpli z zawodówy + 1-2 dziewczyny starające się przypodobać kumplom, jarają, palą, piją, imprezują itd.
A jaranie codziennie to już patola
  • Odpowiedz
@trevoz: świetnie, popełniłam błąd i co z tego? To już nie moi znajomi, wycięłam ich :) Ludzie z pracy też, dobrze wykształceni, na dobrych stanowiskach, a i tak robią głupoty :)
  • Odpowiedz
@gosiage Polecam zostać być znajomym samym dla siebie. Jest zajebiście. Zawsze możesz ze sobą obgadać ważne tematy i poplanować przyszłość. To nie jest schizofrenia tak długo jak masz nad tym kontrolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz