Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Parę godzin temu dowiedziałem się, że moja dziewczyna mnie zdradziła. Dokładnie to przelizała się z jej #!$%@? "dobrym kolegą". Wiecie jak się dowiedziałem? Spotkałem ich #!$%@? w parku w mieście w którym mieszkamy. Oczywiście ona jeszcze wczoraj mówiła, że jedzie do babci. Stąd moje pytanie do was:
Doradzicie mi jak z nią zerwać? Może mogę się jakoś ładnie odegrać? No #!$%@? jeszcze wczoraj mówiła, że mnie kocha

#zdrada #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 53
@Abizaas: Jak wyżej widzisz ja przemawiam za jej niewinnością bo oczywiście jestem za wyzwoleniem kobietek z pod ciężkiego jarzma męskiego seksizmu hahah albo nazywaj to jak chcesz bo sens i tak zachowa luźny, jak wyżej autor napisał że się lizali ale nie od niej samej się dowiedział a spotkał ją na mieście więc mocnym argumentem jest to żeby być co najmniej ostrożnym, a wiadomo że jak napisze typek z neta na
@zeek: @czinczinatti: Karnego anala i łokcia to wy dostaliście na pożegnanie od rodziców którzy mieli was dość i wyłącznie dlatego że was tak naprawdę nie chcą i przykro mi to mówić nigdy nie chcieli dlatego tyle czasu spędzacie na mirko bo was pasem tłuką za otwieranie gęby bo co otworzycie to coś durnego powiecie, ani to śmieszne ani jakikolwiek przekaz oprócz pokazania że niskich lotów użytkownicy z was którzy nie
@TaoHosts: Dokładnie, naruszył jej prywatność w momencie gdy ona obcowała z innym być może potencjalnym partnerem który mógł by się okazać lepszy od autora i przy którym była by ona szczęśliwsza ale autor to chory zboczeniec który prześladuje swoją dziewczynę i jeszcze chce jej utrudnić drogę do szczęścia, nie sądzisz drogi autorze że to zachowanie jest niezmiernie podłe i zasługuje na najwyższą pogardę, nawet jeśli to widziałeś to w świetle przyzwoitości
@informatyk15000k: Tutaj śmieszkujesz, ale w realu naprawdę mieliśmy takiego kolesia na studiach. Jego dziewczyna kiedyś na imprezie długo bawiła się i ogólnie dziwnie się zachowywała (wg niego) z jakąś inną dziewczyną. Co on zrobił tydzień później? Przelizał się w jakimś pubie z innym kolesiem, aby jego dziewczyna to widziała i była zazdrosna xD

Oczywiście związek się szybko skończył i znajomy od tej pory nie miał żadnej dziewczyny, nie znam szczegółów ale
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Abizaas: Ale moje wypowiedzi przynajmniej coś wnoszą i dają do myślenia, być może specjalnie tak piszę by pewne osoby zwróciły uwagę na przykład takie jak ty, mam dwie laski i nie zanosi się na murzynów ( ͡° ͜ʖ ͡°)