Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Parę godzin temu dowiedziałem się, że moja dziewczyna mnie zdradziła. Dokładnie to przelizała się z jej k---a "dobrym kolegą". Wiecie jak się dowiedziałem? Spotkałem ich k---a w parku w mieście w którym mieszkamy. Oczywiście ona jeszcze wczoraj mówiła, że jedzie do babci. Stąd moje pytanie do was:
Doradzicie mi jak z nią zerwać? Może mogę się jakoś ładnie odegrać? No j--------e jeszcze wczoraj mówiła, że mnie kocha

#zdrada #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 52
"Ty stara k---o zmarnowałaś mi 20 lat życia, widziałem, jak się liżesz z Maćkiem" przy śniadaniu rano to protip
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jaki leszcz jesteś, ja nie raz lizałem się z obcą dziewczyną albo i przeżyłem sytuację kiedy dwóch idiotów dorzuciło narkotyków do alkoholu i mieliśmy kosmiczną w-----y a po całej imprezie ja wylądowałem z laską najlepszego ziomka a on z moją i przynajmniej się lizaliśmy i cóż nikt nic nie pamiętał ale we dwóch to widzieliśmy i machnęliśmy na to ramionami bo ot to pocałunek więc o co drzeć koty...
  • Odpowiedz
@Chmielciu: Sorry jeszcze do końca nie przetrzeźwiałem a temat mnie poruszył bo sam coś takiego miałem i wrzuciłem taki monolit prosto z głowy byle by to zrozumieć się dało ¯\_(ツ)_/¯

Oferuję się że nawiążę z nią kontakt i wysonduję co to za model i czy to czegoś warte, jak nic nie warte to biorę i jemu oszczędzę problemu zawsze jakaś rozrywka i dobry uczynek więc dwie pieczenie na jednym ogniu.
  • Odpowiedz