Wpis z mikrobloga

Właściwie jaka jest różnica między Cersej a Denerys? Obie są okrutne. Jedna szarpie się z bratem, druga pewnie będzie z bratankiem. Pierwsza hołubi bezbożnym eksperymentom a druga sprowadziła do Westeros hordy barbarzyńców. Cersej zniszczyła coś na kształt Watykanu z samym papieżem a druga z komunizmem na ustach niszczy zastane, tysiącletnie porządki krzyżując szlachtę. Jedna skumała się z jakimś apokaliptycznym #!$%@?, druga z ojcobójcą i eunuchem notorycznym zdrajcą.

Za Stannisa by tak nie było ehh :/
#got
m.....l - Właściwie jaka jest różnica między Cersej a Denerys? Obie są okrutne. Jedna...

źródło: comment_ERjRWPt8MfPT974zPTxJCOeN9nkLm9Te.jpg

Pobierz
  • 21
@marianbaczal: przecież cała gra o tron jest o tym ze NIKT się tam nie nadaje do rządzenia. Cersei jest niedoruchaną psycholką z kompleksem władzy (a jej dzieci #!$%@?) , Danka chce tronu bo "jej ojciec był królem wiec ja mam prawo do 7 królestw", Jon ma w dupie westeros i kmini co zrobic z innymi, jeszcze dawniej ned stark wielki człek honorowy (debil) "a powiem królowej o tym ze wiem ze
@khazaddum: Akurat Ned to miał pewnie wyrzuty sumienia o to jak poszła ta cała rebelia. Mordowali nawet dzieci. Dlatego był przeciwny zamordowaniu Danki i dlatego nie chciał dać zabić dzieci Cersei. Ned to nie był debil, tylko chłop miał za miękkie serce na taką politykę. Chciał dać szansę Cersei by #!$%@?ła. A Littlefingerowi zaufał, bo mu ta menda Catelyn powiedziała by mimo wszystko mu zaufał, chociaż on nie chciał. I posłuchał
A Littlefingerowi zaufał, bo mu ta menda Catelyn powiedziała by mimo wszystko mu zaufał, chociaż on nie chciał. I posłuchał żony, wyszedł na tym pięknie.


@Feuforce: W sumie Littlefinger w ostatnim momencie dał mu ofertę by pojmał i uwięził dzieci Cersei by ona nie mogła nic zrobić po śmierci Roberta i przejąć regencję nad królestwem. Ale Ned stark był zbyt głupi i uniósł się honorem. Jakby się posłuchał palca to by
@kubulek: Bzdura totalna, nic takiego nie powiedział. Powiedział, że w książce też zostanie spalona. A chciałbym ci przypomnieć, że Stannis jest pod Winterfell a Shirene z matką i Melisandre na murze. Resztę dopowiedz sobie sam.
@Florent: hola hola, przecież nie wiemy czy w książce też jej nie zjara (wiem, w ksiązkach jest duuuuużo lepiej wykreowany, myślący, nie to co w serialu no ale jednak), póki co książka się zatrzymała, to czy ją spali czy nie jest dla nas jeszcze niewiadomą i może sie okazać, że tutaj akurat serial nie różni się od książki. no chyba że martin gdzieś na jakimś zlocie już jasno powiedział, że nie
@k-exo: Teoretycznie masz rację, ale zważ na to, że Stannis mówi wysłannikom Żelaznego Banku, że może umrzeć, albo mogą się pojawić pogłoski o jego śmierci. To nieistotne czy będzie to prawda czy nie, on nadal ma zebrać dla niego armię najemników, nawet jeśli on zginie to Shirene jest jego następcą tronu. Ponadto oni są obecnie całkowicie rozdzieleni, jego córka jest z matką, która faktycznie jest szalona i Melisandre. Jeżeli Martin rozwiążę