Wpis z mikrobloga

Tinder to straszny rak. Laska bez żadnego opisu, z jakimś tylko zdjęciem z plaży. Jedyne co o niej można powiedzieć, to że ma dobrą aparycje i gdzieś pojechała. Ja w opisie mam wytłuszczone między innymi, że nie lubię dziewczyn, którym zdaje się, że będę bawił je jak tresowana małpka. A mimo to match i od razu na starcie pokazanie jaka to ona nie jest. Czemu to ja mam się wysilać i niby czym zresztą można się wysilić w takiej sytuacji? Przesłać jej screen stanu konta? Mam wrażenie, że różowe to ogólnie rak, dobrze mi samemu.
#tinder #rakcontent #twnogf #logikarozowychpaskow
J.....z - Tinder to straszny rak. Laska bez żadnego opisu, z jakimś tylko zdjęciem z ...

źródło: comment_avdggPR5Rbsfy9wik8gGkOY9d6dHd2t2.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@iEarth: Noo, zgadnij czemu mam takie nastawienie. A moja wiadomość adekwatna do tego co mogłem dowiedzieć się z jej profilu. Kiedyś nawet bardziej się wysilałem, ale jak zobaczyłem, że większość i tak mi nie odpisuje to przestałem się zastanawiać nad tym co mam napisać do pierwszej lepszej z którą mnie sparuje.
  • Odpowiedz
@iEarth:

Twoja wiadomość jakaś lotna nie jest, ale jak nie ma nic poza zdjęciem, to się nie dziwię. :-)


to co miał jeszcze szpagat zrobić? poemat skomponować? macarrene zatańczyć? jak na standardy #!$%@? tindera, to według mnie zagadał nawet spoko.

ah no tak. to facet ma się starać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@b4rnab4: dlatego nie warto poznawać w Internecie, teraz poznawanie się w realu robi się tak nietypowe, że ludzie się płoszą, jak ktoś obcy coś do nich mowi ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie mówię tylko o podrywaniu, ale o zwykłej próbie nawiązania znajomości, to nie idzie w dobrym kierunku moim zdaniem :(
  • Odpowiedz
  • 8
Noo, zgadnij czemu mam takie nastawienie.

@Justycjariusz: Ale @iEarth ma rację, z nastawieniem że różowe to rak żadnej fajnej nie znajdziesz. Pewnie, możesz pisać że to wina wszystkich dookoła a nie Twoja, ale ostatecznie to Ty zostaniesz w czarnej dupie: sam albo z księżniczką. To taka samospełniająca się przepowiednia, wszystkie różowe które nie są rakiem od Ciebie uciekną. Twój wybór.
  • Odpowiedz
  • 6
@b4rnab4:

To gdzie poznać skoro nie warto w necie?


Na przykład w empiku przy książkach? No ale to trzeba mieć odwagę i zagadać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz