Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Ja wiem, że myszka lepsza i w domu używam myszki, ale na firmowym lapku wolę bawić się dzyndzlem niż gładzikiem.
A ten z HP mi wcale nie leży, coś tam jest nie tak z ergonomią.
  • Odpowiedz