Wpis z mikrobloga

@syn_admina: Zastanawia mnie jedno, czy pan Ziemiec i Pani Cholecka to im wystarcza to co robią teraz? Jakimi oni są dziennikarzami? czy już zupełnie stali się tylko prezenterami. I oni tak potrafią to robić z zimną miną. Jestem ciekaw, czy oni wierzą we wszystko to, co mówią. Już pisałem kiedyś tu, że studiowałem dziennikarstwo. Zawsze marzyłem, żeby pisać reportaże, najlepiej wojenne, ewentualnie być dziennikarzem śledczym albo takim, który pisze artykuł najbardziej
w każdej rodzinie są czarne owce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rynek prasowy jest mały, a do tego sukcesywnie spada.
Jest do tego problem zamkniętego koła, mniej czytelników > słabszy kontent > odpływa czytelników > brak kasy na lepszy kontent > odpływ...

takie coś zalicza telewizja która jeszcze bardziej staje się badziewiem niezdatnym do konsumpcji.
mam tu na szczególnie na myśli porównanie jakości programów przyrodniczych, naukowych, hostorycznych w ...2000r.
Pobierz syn_admina - w każdej rodzinie są czarne owce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rynek prasowy jest mały, a...
źródło: comment_gVgIraLwPxCTY8fER4WaeP7mQ321PmR6.jpg
Ziemiec mógł mieć #!$%@? na dobrą zmianę i przejść do innej stacji jak wszyscy mający odbrobine RIGCZU dziennikarze jednak z lenistwa chyba, głupoty albo braku wiary w siebie postanowił wesprzeć Jarka w jego reformach przez co po powrocie do normalności wyląduje na śmietniku historii stojąc obok SB'ków PZPRowców i ZOMO i najwyżej będzie lizał rowa w Toruniu... Przegrał życie