Wpis z mikrobloga

Mirki mamy sygnały, że pewna forma przesyłki nazwana na naszej stronie EU Registered (poczta Austriacka) jest mało skuteczna i zdarzają się sytuacje, że poczta ta gubi nasze paczki.

Nie znamy skali tego problemu. Chcemy coś z tym zrobić, dlatego na początku prosimy każdego, kto zamówił produkt tą formą wysyłki i po 30 dniach paczka dalej nie dotarła o wpisanie komentarza z numerem swojego zamówienia z GB oraz numerem trackingu (prosimy tylko o takie komentarze w tym wpisie).

Po zebraniu wszystkich zamówień zbadamy sprawę i postaramy się wynagrodzić każdemu tą nieprzyjemną sytuację, która oczywiście nie powstała z naszej winy, ale bierzemy też za nią odpowiedzialność.

Tym samym po rozwiązaniu problemu usprawnimy wysyłkę z naszego magazynu HK i znajdziemy innego przewoźnika, który nie doprowadzi znów do takich sytuacji.

#gearbest
  • 421
  • Odpowiedz
@Pietrii: Właśnie tego potrzebuje aby przyznali na piśmie, że jej tam nie ma ! A potem pisemko do GB i niech mi wytłumaczą jak to jest że ich fake tracking mówi że jest w Wiedniu, a poczta mówi że jej tam nie ma. Postawię im taki warunek że albo dostanę w ciągu tygodnia potwierdzenie nadania w postaci zdjęcia paczki lub skanu potwierdzenia nadania albo otwieram spór na PP z powodu
  • Odpowiedz
@Marko626 zamówiłeś dwa takie same telefony i oba szły Europe Registered? Przez Wiedeń? A skąd wiesz, że czeka w Zabrzu? Była aktualizacja trackingu na 4px, że jest w Zabrzu?
  • Odpowiedz
@pitol23: Tak kupiłem dwa takie same ale zapłaciłem osobnymi przelewami (może godzina różnicy w zamówieniach)
Tak dwa były wysłane Europe Registered przez Wiedeń. Nr paczki (Ten szczęśliwy) RT002624794AT i ten z zaparciem RT002624794AT
  • Odpowiedz
@Marko626: Nasze przesyłki leciały jednym samolotem. Mamy te same wpisy w trackingu i bardzo podobne numery nadania. Moja paczka niestety nie dotarła do Polski. Napisałem do GB aby przesłali mi zeskanowane potwierdzenie nadania. W odpowiedzi chcą abym sprawdził dane wysyłki..... . Odpisałem im że jeśli jeszcze raz napiszą do mnie coś innego niż odpowiedzi na moje pytanie to gadamy przez PayPal.
  • Odpowiedz
Zobaczymy co support odpisze. Jak napiszą, że nie mają zdjęcia paczki ani nie prowadzą papierkowej formy potwierdzenia nadania i nie mogą mi go wysłać ale za to skontaktowali się z pracownikiem poczty Austriackiej Panem XXX XXX i on potwierdza że paczka jest w Wiedniu, są opóźnienia i paczka będzie dopiero za miesiąc.Podadzą mi również dane kontaktowe do tego człowieka abym mógł sam sobie to sprawdzić. Uznam, że otrzymałem konstruktywną uczciwą odpowiedz i
  • Odpowiedz
Hej Mirki!
Sprawdziłem wszystkie 68 trackingi podane wyżej i tylko 6 paczek zostało doręczonych, a są to:

RT002250805AT 18 dni kalendarzowych
RT002381426AT 22 dni kalendarzowe
RT002387769AT 22 dni kalendarzowe
  • Odpowiedz
Czyli jeśli śledzenie działa tylko na stronie 4PX to można być pewnym że paczka nie dojdzie.
Już nie chodzi nawet o to że ktoś te paczki kradnie i trzeba czekać 60 dni na zwrot kasy.
Ale gdzie jakieś info od GearBest z opisem sytuacji jakieś przeprosiny czy coś... podejście do klienta jak na targu u cyganów.
  • Odpowiedz