Wpis z mikrobloga

Mirki mamy sygnały, że pewna forma przesyłki nazwana na naszej stronie EU Registered (poczta Austriacka) jest mało skuteczna i zdarzają się sytuacje, że poczta ta gubi nasze paczki.

Nie znamy skali tego problemu. Chcemy coś z tym zrobić, dlatego na początku prosimy każdego, kto zamówił produkt tą formą wysyłki i po 30 dniach paczka dalej nie dotarła o wpisanie komentarza z numerem swojego zamówienia z GB oraz numerem trackingu (prosimy tylko o takie komentarze w tym wpisie).

Po zebraniu wszystkich zamówień zbadamy sprawę i postaramy się wynagrodzić każdemu tą nieprzyjemną sytuację, która oczywiście nie powstała z naszej winy, ale bierzemy też za nią odpowiedzialność.

Tym samym po rozwiązaniu problemu usprawnimy wysyłkę z naszego magazynu HK i znajdziemy innego przewoźnika, który nie doprowadzi znów do takich sytuacji.

#gearbest
  • 421
  • Odpowiedz
Mi proponowali najpierw połowę kwoty ale pisałem kilka razy że przecież mam ubezpieczenie i od czego ono jest. Potem niby za zgodą jakiegoś szefa jako wyjątek napisali że zwrócą całość na kartę ale ja wtedy napisałem że będzie to dla mnie strata i poprosiłem o ponowne wysłanie telefonu, na co się zgodzili. Ale jak już dostałem po prawie 3 miesiącach telefon i napisałem o jakieś zadośćuczynienie za tą sytuację to odpowiedź była
  • Odpowiedz
A komuś dotarł w ogóle telefon nawet po długim oczekiwaniu? Albo czy komuś się zmienił status z tego "In transit-it's progressing through Post network" na inny, następny? @AliPaczka coś wiecie?
  • Odpowiedz
Czyli teraz tylko czekać czy przyjdzie listonosz/kurier? Dopiero po 60 dniach mogę walczyć o zadośćuczynienie? Ech...zawiodłem się na gearbest...
  • Odpowiedz
Order number: W1708160847247812
Tracking Number: RT002481407AT

Stoi od 7 września w Wiedniu, Gearbest w tickecie zaproponował zwrot połowy wartości, czekać bo MOŻE przyjdzie czy walczyć o 100% zwrot?
  • Odpowiedz
Tracking Number: 5351777151
Order number: W1707270235013269

Zamówione 26 lipca, wysłane 29 lipca, do tej pory nie przyszło. Po miesiącu dostałem wiadomość żeby potwierdzić odebranie paczki, napisałem że nie dostałem, zaproponowali ponowne wysłanie, zgodziłem się( Tracking number: 5356054876). Obawiam się że będzie to samo co wcześniej. To nie telefon tylko dron, wysyłka z Chin, priority line.
  • Odpowiedz