Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą ci leworęczni. Nie mogą tak jak NORMALNI ludzie pisać prawą ręką? Żeby jeszcze sobie pisali lewą ręką w domu we własnym pokoju, ale nie! Obnoszą się tym wszędzie, w szkole, w urzędach, na poczcie - to chore! Chcesz pisać lewą ręką to pisz, ale po co się z tym tak obnosisz przed całym światem?
I jeszcze ta propaganda, że to normalne, gdyby to było normalne to też mógłbym pisać lewą ręką, a nie mogę. Mam nadzieje, że niedługo zaczną leczyć z leworęczności, bo mam już dość tej chorej propagandy, którą serwują naszym dzieciom w szkołach. Chce żyć w kraju gdzie nie będą musiał się bać, że jak moje dziecko wyjdzie z domu to zobaczyć na ulicy kogoś leworęcznego - przecież jak zobaczy takie "coś" i nasłucha się, że to normalne i "naturalne" to również zachce pisać lewą ręką. Już mam dość tego chorego lewactwa i ich tolerancji, chce żyć w normalnym zdrowym kraju. Dzisiaj zaczniemy tolerować leworęcznych, a jutro co? Pedofilia? Zoofilia? DOŚĆ! WON!
#neuropa #4konserwy #pasta #heheszki
  • 57
Też jestem leworęczny i prawą dość dobrze operuje jedynie co te pisanie musiałbym potrenować. Gram na gitarze praworęcznej, operuje myszką praworęczną więc nie kombinuje, że potrzebuje leworęcznych opcji. Dużo się nauczyłem manualnie operować jak wpakowałem rękę lewą w gips. Moja mama tak samo jest leworęczna i podobnie jak wyżej to dziadek zmusił do pisania prawą w tej 2 klasie podstawówki. Co do gitary to jest dobre by być leworęczny daje to duże
@hoppek masz prawo mireczku mieszać ich z błotem. Masz prawo ich nienawidzić. Możesz nawet o tym mówić i pisać. Muszę jednak zaznaczyć, że ja tak nie mam. Co innego pedały. Na widok tych sku....ów to zygam.
@Emes91: Dokładnie to samo mam. Do niedawna trenowałem piłkę nożną. Normalnie Byłem ''obunożny'' z lekką przewagą na prawą nogę tj celniejsze strzały i podania ale jak miałem strzelić z przewrotki to tylko lewą nogą :)