Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą ci leworęczni. Nie mogą tak jak NORMALNI ludzie pisać prawą ręką? Żeby jeszcze sobie pisali lewą ręką w domu we własnym pokoju, ale nie! Obnoszą się tym wszędzie, w szkole, w urzędach, na poczcie - to chore! Chcesz pisać lewą ręką to pisz, ale po co się z tym tak obnosisz przed całym światem?
I jeszcze ta propaganda, że to normalne, gdyby to było normalne to też mógłbym pisać lewą ręką, a nie mogę. Mam nadzieje, że niedługo zaczną leczyć z leworęczności, bo mam już dość tej chorej propagandy, którą serwują naszym dzieciom w szkołach. Chce żyć w kraju gdzie nie będą musiał się bać, że jak moje dziecko wyjdzie z domu to zobaczyć na ulicy kogoś leworęcznego - przecież jak zobaczy takie "coś" i nasłucha się, że to normalne i "naturalne" to również zachce pisać lewą ręką. Już mam dość tego chorego lewactwa i ich tolerancji, chce żyć w normalnym zdrowym kraju. Dzisiaj zaczniemy tolerować leworęcznych, a jutro co? Pedofilia? Zoofilia? DOŚĆ! WON!
#neuropa #4konserwy #pasta #heheszki
  • 57
Mój znajomy po urodzeniu był leworęczny ale babcia go cisnęła żeby pisał prawą jak NORMALNI ludzie (przekładała mu długopis itd) i wyzdrowiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hoppek: wiem, że pasta, ale... kiedyś przymuszano do pisania prawą ręką. Robiono z tego inby, jakby to było kalectwo.

Rozwala mnie, jak ktoś się mnie pyta "TO TY JESTEŚ LEWORĘCZNY??!?!?!" - nie, k... latami trenowałem, żeby się teraz zgrywać.

ale... w jednym temacie żałuję, że nie ćwiczyłem na prawą rękę: wszystkie gitary w sklepie są praworęczne i ich sobie nie ograsz. Sprzedać też taką na rynku wtórnym to katastrofa.
@hoppek: nie będziesz mi mówić jak mam żyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@retsam84: ja jak jeszcze pracowałam z ludźmi to bardzo często spotykałam się ze zdziwieniem że tak się w ogóle da i to jeszcze takie ładne pismo. Głównie dziwili się starsi ludzie rzecz jasna i często słyszałam od nich, że oni też kiedyś byli leworęczni. Smutne.
@hoppek ja ogólnie jestem tolerancyjny na tyle ile mogę, niech sobie piszą tą lewą reką we własnych domach ile chcą ALE #!$%@? jak widzę tych #!$%@? mańkutów przy placach zabaw to bym ich wszystkich powystrzelał, pewnie zaraz będą się domagać opieki nad zdrowymi dziećmi!!!!

Za moich czasów tyle ich nie było, pewnie to jakaś debilna moda jest.