Wpis z mikrobloga

Witam tagi #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw oraz tag z moimi wpisami #jokker :)
Tym razem do tego wpisu zainspirował mnie @SmallCaracan :)

Mam takie pytanie do Was wszystkich narzekających na brak kobiety:
To do czego Tobie jest potrzebna dziewczyna to wszyscy wiemy, to czego Ty od niej oczekujesz też wiemy, ale powiedz mi...
Co Ty od siebie możesz zaoferować tej dziewczynie?

Zakładamy, że nie interesuje Cie zakonnica zamknięta w klasztorze której nikt nie widzi, nikt nie zna i nikt nie odwiedza. Zakładamy, że interesuje Cię fajna sympatyczna dziewczyna, która ma mnóstwo znajomych, koleżanek i kolegów, bo jest fajna i lubiana, która prowadzi normalne aktywne życie wśród ludzi, więc również poznaje nowych ludzi, w tym facetów którzy ją podrywają.
Więc co takiego, w porównaniu z tymi wszystkimi jej znajomymi facetami, możesz jej Ty zaoferwać, że to akurat Ciebie ma wybrać na swojego chłopaka?
Czym Ty się wyróżnisz spośród tych kilku bądź kilkunastu facetów, którzy są nią zainteresowani? Dlaczego to akurat na Ciebie ma zwrócić uwagę wśród nich?

Odpowiedz sam sobie i się zastanów czy właśnie teraz to dobry moment na szukanie dziewczyny. Czy może lepiej odpuścić i nie szukać i najpierw zająć się własnym życiem żeby było na tyle wartościowe żebyś był szczęśliwy sam ze sobą, a dopiero potem zaczął kogoś szukać.
  • 50
No właśnie o to chodzi. Czy jej zaoferujesz życie u boku fajnego faceta, czy u boku cipeusza :)


@Jokker nie, właśnie nie. Dla nas może być cipeuszem. Nie ważne. Ona ma odczuwać emocje. Może ją kręcić cipeusz. Nie ma jednej recepty. Grunt to odkryć, zrozumieć jakie kobieta bądź facet potrzebuje emocje.

To że facet będzie przystojny, bogaty, zabawny, ba nawet tym dupkiem, to nie będzie miało żadnego znaczenia jeśli ona nie będzie