Wpis z mikrobloga

właściciel mieszkania co wynajmowałem w #lublin chce mnie wydymać na kaucje i powiedział, że nie odda bo mieszkanie jest niby w #!$%@? stanie xD przetarta podłoga w miejscu gdzie stał fotel, brudny drugi fotel, kamień w łazience na wannie przy ścianach, kurz na szafie xD ogólnie biegał po mieszkaniu i wymyślał, a mieszkanie zadbane, w stanie dobrym, takim jak on mi je przekazał, z widocznymi śladami użytkowania (bo mieszkałem tam #!$%@? 3 lata), jak ta podłoga czy wanna, no ale #!$%@? nic nie zniszczone ani nic, a ten stwierdził że 700 zł kaucji idzie bo to nie może tak być jak tak mieszkanie można zapuścić, #!$%@?ł mnie totalnie. Nie dawał mi mieszkania po remoncie tylko po kimś więc obstawiam, że dużo się nie zmieniło bo dbałem o wszystko i jak trzeba było to było naprawiane albo dzwonione do niego.
Tak myślę ze to nie jest jego pierwszy raz, jak chce w #!$%@? przyładować, bo pamiętam że mówił jak to musiał sciagnąć koszta z dziewczyn które mieszkały bo niby nie posprzątały czy coś, a teraz widzę że to chyba ta sama taktyka na mnie.. krwi mi napsuł tylko, a niby był spoko...
a co najlepsze to wpisał sobie 900zł kaucji w umowie chociaż tyle nie chciał (i tyle nie dostał) a dzisiejszą rozmowę zaczął własnie od tego, że tu kaucja za małą wpłacona była i że miał pisać blabla..
#wynajem #januszebiznesu
  • 7
@gienek_: nie znalem strony, z chęcią dodam opinie, ale już po zakończeniu sprawy. Aktualnie sprawa idzie na drogę sądową, ja nie mam zamiaru się z nim kontaktować, bo facet przy oddaniu mieszkania darł mordę i przy uciszaniu go dalej wchodził w zdanie.