Wpis z mikrobloga

Hej, Mirony i Mineralki z #trojmiasto, czyli #gdansk i #gdynia
Muszę kupić walizkę, a najlepiej cały zestaw (duża, średnia i mała). Stacjonarnie i możliwie tanio. Nie używam zbyt często, bo piwnica motzno, więc nie muszą być super jakości.
Może kojarzycie, gdzie warto się udać? Gdzie są jakieś fajne promocje?
  • 15
@damian_co_dalej: Walizek z Wittchena nie polecam, różowa kupiła w poprzednim tygodniu. Jakość niebywale niska, zresztą rozpadły się w drodze do sklepu w celu dokonania zwrotu (zamawiane były przez internet). Zwrot na szczęście przyjęty bez problemów. Może trafiliśmy na beznadziejny model, wolałbym jednak nie próbować kolejny raz.

@ripp1337
@ripp1337 @damian_co_dalej: W takim razie chyba pechowo trafiliśmy. Pani też była zdziwiona i mówiła nam, że ludzie zwykle nie reklamują ich walizek. Zresztą zupełnie inaczej jest kupować w sklepie stacjonarnym. Mogąc je zobaczyć i dotknąć na pewno byśmy się na nie nie zdecydowali, a kto wie czy nie kupilibyśmy innego modelu i całej historii ze zwrotem by nie było.
@wuochu: ja mam z wittchena plastikowa, podręczna, z czterema kółeczkami (mogę ją prowadzić całkiem pionowo i był to jeden z głównych parametrów których szukałam gdy kupowałam nowa), przeżyła już kilkanaście lotów (i wczoraj dostała nieźle w kość bo spadła z wózka na bagaż pod samolotem) często w luku bagażowym bo jestem z tych co wchodzą na końcu kolejki.

Kupiona w zeszłym roku, używana bardzo często i jest jak nowa. Jedyne do