Wpis z mikrobloga

@Antenat: Ogólnie Dyanerys w oficjalnej wersji jest córką szalonego króla, ale jedna teoria mówi o tym, że może być córką R+L ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie te dywagacje nie mają sensu trochę bo ani danka z obecnym prawem nie moze byc prawowitą spadkobierczynią jako kobieta, ani Jon Snow z uwagi, że oficjalnie jest to bękart i nikt nie może udowodnić tego, że jest inaczej
@ejadaz689: no wlasnie niby jest teraz Krolem Polnocy, bo teraz tak naprawde Krola Krola nie ma - jest rebelia i Cersei polowa krolestwa o ile nie wiecej nie uznaje. Wiec moze moglby sam to zrobic, ale #!$%@? wie. xD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest tez teoria (zajebiscie uargumentowana - szalone teorie) ze Robb uznal Jona przed KG jako Starka i teraz pytanie, czy to ulatwia sprawe czy
@Antenat: a nawet jesli Robb go nie uznal to Bran jako dziedzic Winterfell i Stark z krwi i kosci moglby go uznac przy poparciu Polnocy. Wlasnie cholera nie wiem jak dziala w Westeros uznawanie bekartow, wiec mozna tylko gdybac. Robb chcial wyraznie go uznac w ksiazce przed KG, wiec w razie potrzeby Bran tez by mogl.
no wlasnie niby jest teraz Krolem Polnocy,


@Antenat: Którym też legalnie nie jest, bo jest bękartem, dezerterem nocnej strazy a obok siebie ma Sansę prawowitą spadkobierczynię tronu Północy xD

ze Robb uznal Jona przed KG jako Starka i teraz pytanie, czy to ulatwia sprawe czy komplikuje jezeli okazaloby sie prawda.


@Antenat: Zależy kto jest w posiadaniu tej informacji

Robb chcial wyraznie go uznac w ksiazce przed KG, wiec w razie
dezerterem nie jest - przysiegi dotrzymal, czyli sluzyl do smierci. :D jest starszy od Sansy, wiec w razie uznania przez Brana, ktory jest masterem rodu Starkow (a Ramsaya uznal ojciec, wiec Bran tez moze) nie bylby juz bekartem, wiec bylby z automatu dziedzicem Winterfell i prawowitym krolem. A Bran ma #!$%@? w to krolowanie i lordowanie, bo jest TROJOKA WRONA.

Co do teorii - zapoznaj sie. http://fsgk.pl/wordpress/2015/11/szalone-teorie-jon-stark-krol-polnocy/ Ogolnie poczytaj reszte teorii, bo
Co do teorii - zapoznaj sie. http://fsgk.pl/wordpress/2015/11/szalone-teorie-jon-stark-krol-polnocy/ Ogolnie poczytaj reszte teorii, bo gosciu naprawde pisze z sensem.


@Antenat: Dzieki zapoznam sie bardziej z tą teorią bo mam małe pojęcie o niej.
Ja polecam jeśli umiesz angielski kanał na yt Preston Jacobs, gość ma naprawdę ciekawe teorie(on chyba zapoczątkował Dornish Masterplan)

dezerterem nie jest - przysiegi dotrzymal, czyli sluzyl do smierci


@Antenat: To mnie akurat wkurza w serialu, że dosłownie nikt
@ejadaz689: juz #!$%@? w 'ludzi', ale ze nikt na Polnocy nie pomyslal, ze popieraja prawo do panowania dezertera ktorego powinno sie sciac? xD Tym bardziej ze Jasiek kryje sie ze zmartwychwstaniem, wiec nie zdziwie sie jak jakis samozwanczy egzekutor prawa bedzie chcial go skrocic o glowe xD w ksiazce pewnie byloby to ladnie wyjasnione, ale w serialu szkoda czasu antenowego i lepiej wstawic jak kastrat robi minete niewolnicy. ( ͡°