Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Im więcej czytam przegrywowych wpisów, to coraz bardziej się zastanawiam nad moim #tfwnogf, co jest nie tak. Gdy porównuję się z wieloma przegrywowymi wpisami, to wychodzi że ja to nawet normik nie jestem tylko wygryw. Ba, nawet porównując z normikami wychodzę na wygrywa. Wiem że wcześniej miałem pewne powody przez które było #tfwnogf, ale kończy mi się lista rzeczy do naprawienia.

Wcześniej znajdowałem wiele rzeczy i każdą zidentyfikowaną naprawiłem lub naprawiam.
- Gruby? Naprawione, teraz #mirkokoksy (choć bardziej typ strongmana niż kulturysty lub biegacza, przez następny rok to będzie naprawione)
- Kasa? Nigdy nie była problemem, a teraz jest jeszcze więcej bo zarabiam. Zarabiam więcej od moich rodziców razem wziętych.
- Siedzenie w domu? Do domu przychodzę właściwie tylko spać.
- Brak znajomych? Teraz już są.
- Ciuchy? Schudnięcie wymusiło wymianę wszystkiego poza skarpetami i czapką, a buty i tak często wymieniam.
- Cera? Wszelakie problemy z cerą zniknęły.
- Wzrost? Udało mi się urosnąć do tych 180cm. Jakaś magia, że w tym wieku nadal rosnę.

I nadal nic. Nie mam już pojęcia, jak mogę się dalej poprawiać poza kontynuowaniem chodzenia na siłownię i zarabiania kasy. Obecnie mam 24 lata, wiem że jak mam jeszcze coś do naprawienia to nie zrobię tego na wczoraj, wszystko trwa, więc muszę szybko znaleźć kolejne przyczyny i nad nimi pracować. Nim będzie za późno.

Pomożecie? Bo ja już nie mam pomysłów. Miłość to jedyne czego mi w życiu brakuje. Dosłownie, jestem szczęśliwy, tylko ten jeden aspekt wszystko niszczy, zwłaszcza że jestem w wieku gdy fajnie by było założyć rodzinę (i mnie na to stać, a także jestem w stanie przekazać umiejętności majstra domowego).
Nad czym jeszcze muszę popracować? Co mogę zrobić, by w końcu nie być sam, znaleźć żonę i mieć z nią dzieci? Jestem cierpliwy i pracowity, ale nie wiem co mogę więcej robić. A muszę więcej, bo dotychczas nie ma efektów.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania Może przede wszystkim spróbuj zrozumieć, że miłość i seks to nie gra komputerowa, w której wygrywa się po zaliczeniu z góry wytyczonych check pointów. A jeśli już koniecznie chcesz podchodzić na zasadzie check pointów, to widzisz dopiero wierzchołek góry lodowej. Na chwilę obecną nie odrzucasz, ale to jeszcze nie znaczy, że pociągasz.
@ripp1337: @malutka_Asienka: To są właśnie internetowe rady. Gość zrobił niemalże wszystko to co często jest radzone "przegrywom" czyli: siłka, dobra praca, pieniądze, ciuchy, fryzura, dbanie o siebie, zainteresowania, znajomi, nawet urósł ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nadal mało. Nadal ci sami ludzi mu piszą że teraz to jest co najwyżej nie odpychający. Moje pytanie jest takie, co OP powinien więcej zrobić, urosnąć do 190cm, może zacząć
@thisisjustaccount Chyba w ogóle nie zadałeś sobie trudu, żeby zrozumieć mój komentarz...

Jeśli komuś 180 cm wzrostu nie wystarczy, by być atrakcyjnym, to 185 albo 190 cm już tego nie zmieni. Jeśli pensja 10k okazuje się za mała, to 15k i 20k też nie wystarczy.

Internetowe porady dla "przegrywów" są fałszywe, bo bazują na nieprawdziwej wizji świata, zgodnie z którą, jeśli masz 190 cm wzrostu, modne ciuchy, porządna fryzurę i zarabiasz "dużo",
@ripp1337: @malutka_Asienka: To dlaczego ciągle przewijają się te same rady, dlaczego by nie podać rad które mają prawo zadziałać i są zgodne z prawdziwą wizją świata? Albo może przyznać że czasami nie mamy na to wpływu i kobiety/mężczyźni wolą wybierać ludzi którzy wygrali na loterii genetycznej. Było by to bardziej fair niż karmienie kogoś nadzieją że jeśli zmieni kilka rzeczy to w końcu mu się uda.
@thisisjustaccount Piszesz, jakbym tu regularnie udzielał typowych rad przegrywom, a chyba tak nie robię.
Sensowne wg mnie porady zostałyby tu kompletnie wyśmiane, dlatego raczej rzadko się tu je widzi. Bo polegają na tym, żeby nie traktować kobiet jak kawałków mięsa, tylko żeby wczuć się w niewieścią psychikę, zrozumieć głębokie potrzeby kobiet jako płci i jednocześnie umieć wyłapywać indywidualne, często bardzo ukryte, pragnienia poszczególnych obiektów naszych westchnień.
@AnonimoweMirkoWyznania: Oho kolejny XD "#mikrokoksy ,#programista15k #ladnypan #streetwear ale loszki mnie nie chco murki pomuszcie" no klasyka anonimowych bla bla bla ,a w rzeczywistości jesteś grubym brzydkim piwniczakiem -2/10.Normik nie musi się żalić i tworzyć płaczwpisy bo normik w tym czasie prowadzi wesołe towarzyskie życie.Jak widać do normika dużo ci brakuje ,a te pierdoły co nam tu sie przedstawiasz to iluzja w twojej głowie xD elo