Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Im więcej czytam przegrywowych wpisów, to coraz bardziej się zastanawiam nad moim #tfwnogf, co jest nie tak. Gdy porównuję się z wieloma przegrywowymi wpisami, to wychodzi że ja to nawet normik nie jestem tylko wygryw. Ba, nawet porównując z normikami wychodzę na wygrywa. Wiem że wcześniej miałem pewne powody przez które było #tfwnogf, ale kończy mi się lista rzeczy do naprawienia.

Wcześniej znajdowałem wiele rzeczy i każdą zidentyfikowaną naprawiłem lub naprawiam.
- Gruby? Naprawione, teraz #mirkokoksy (choć bardziej typ strongmana niż kulturysty lub biegacza, przez następny rok to będzie naprawione)
- Kasa? Nigdy nie była problemem, a teraz jest jeszcze więcej bo zarabiam. Zarabiam więcej od moich rodziców razem wziętych.
- Siedzenie w domu? Do domu przychodzę właściwie tylko spać.
- Brak znajomych? Teraz już są.
- Ciuchy? Schudnięcie wymusiło wymianę wszystkiego poza skarpetami i czapką, a buty i tak często wymieniam.
- Cera? Wszelakie problemy z cerą zniknęły.
- Wzrost? Udało mi się urosnąć do tych 180cm. Jakaś magia, że w tym wieku nadal rosnę.

I nadal nic. Nie mam już pojęcia, jak mogę się dalej poprawiać poza kontynuowaniem chodzenia na siłownię i zarabiania kasy. Obecnie mam 24 lata, wiem że jak mam jeszcze coś do naprawienia to nie zrobię tego na wczoraj, wszystko trwa, więc muszę szybko znaleźć kolejne przyczyny i nad nimi pracować. Nim będzie za późno.

Pomożecie? Bo ja już nie mam pomysłów. Miłość to jedyne czego mi w życiu brakuje. Dosłownie, jestem szczęśliwy, tylko ten jeden aspekt wszystko niszczy, zwłaszcza że jestem w wieku gdy fajnie by było założyć rodzinę (i mnie na to stać, a także jestem w stanie przekazać umiejętności majstra domowego).
Nad czym jeszcze muszę popracować? Co mogę zrobić, by w końcu nie być sam, znaleźć żonę i mieć z nią dzieci? Jestem cierpliwy i pracowity, ale nie wiem co mogę więcej robić. A muszę więcej, bo dotychczas nie ma efektów.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdź i wypisz na kartce swoje wady, takie jakich przykłady wymieniłem na górze i zastanów się nad nimi. Jeżeli uważasz, że jest ich mniej niż 3-5 to znaczy, że albo Twoja zajebistość przesłania Ci Twój prawdziwy charakter albo k---a nie wiem. Pamiętaj, nie ma ludzi idealnych, jeżeli za takiego siebie uważasz to to jest odpowiedź na przedmiotowe pytanie.
  • Odpowiedz