Wpis z mikrobloga

Świeżutki sondaż poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfederacja rośnie w siłę! Jeszcze więcej obietnic socjalnych i będzie 20%. Ból dupy starego układu za 3, 2, 1...( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #polityka #sondaz #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu

Źródło: https://twitter.com/MateuszPluta02/status/1666041367192039429?t=NzprGzOzCr9y78W0-CNTfQ&s=19
Pobierz Lethorn - Świeżutki sondaż poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfederacja rośnie w siłę! Jeszcze w...
źródło: Screenshot_2023-06-06-15-17-07-03_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb
  • 57
@Lethorn: Ból dupy to będą mieli konfiarze jak się uaktywni schowany do szafy katokalifat xD faszyzm i zamordyzm. Bo 99% popierających konfederacje widzi ją przez pryzmat Sławka xD I totalnie nie kojarzy że konfederacja to skrajna prawica gdzie kościółek ma więcej do gadania niż za PIS-u xD I że ich wolność słowa kończy się w tedy jak nie zgadzasz się z ich poglądami :D
@Lethorn: To świetny sondaż dla PO, bo nie dość że blisko pisu to jeszcze poniżej 10% Hołowni, a w kuluarach jest taka opinia że jak będzie poniżej 10% poparcia dla Hołowni to PO będzie ich przymuszać do koalicji, że niby jest szansa że nie przebiją progu 8 procent i to źle dla państwa, dlatego lepiej razem. Hołownia akurat wie o tym dobrze sądząc po jego ostatnich wystąpieniach, ale nic z tym
@Ayessare: Jak dla mnie to są średnio ważne sprawy za rządów PO.
- Dlaczego ludzie wyszli na ulice i skandowali "Donald ma*ole. Skąd będziesz pobierał pornole?" i dlaczego chciano to przepchać po cichu w ustawie o Leśnictwie i Rybołówstwie?
- Dlaczego wtedy mówili, ze to jest przeklepane i nie da się tego odwrócić?
- Dlaczego chcieli przyjąć uchodźców pomimo sprzeciwu społeczeństwa?
- Czy po wydaniu blisko 200mln na elektrownie atomową była
Dupa zaboli tak czy owak jak wejdą w koalicję z którąś z opcji (najprawdopodobniej z PiSem) a wejdą, bo nie zmarnują okazji by być u władzy i z antysystemowej alternatywy.exe zainstalowanej w głowach wyborców oglądających Sławka na TikToku pokażą prawdziwe oblicze polityków - takich jak z każdej innej opcji. Dojdzie jeszcze katokalifat na niespotykaną do tej pory skalę i się skończy rumakowanie xD Szkoda tylko kraju, ale zawsze zostaje emigracja.
@CzyWszystkoJestJuzZajete: Ale co, że konfa to alternatywa? Pragnę przypomnieć, że Sławek pierwszy pobiegł bronić organizację, która ciągnie mnóstwo pieniędzy ze skarbu państwa i ma najwięcej przywilejów podatkowych.

Sławek chce dyktatury bogatych poprzez iluzję "przecież każdy może być bogaty". To jak dobrze się sprawdza taki system można zobaczyć w USA.