Wpis z mikrobloga

Planuję kupić konsole, ale nie wiem którą wybrać. Nigdy nie miałem konsoli.
Nie sądzę, że będę na niej grał - mam mocnego PCta i nie wyobrażam sobie grania na padach, ale mogę się mylić (?).

Bardziej chodzi mi o prezent dla córek i gry do Move albo Kinecta,

No właśnie, z początku byłem w 100% za PS4 Pro gdyż nie lubię microsoftu ale jak zacząłem oglądać porównania konsol i gier to wydaje mi się że dzieci będą miały więcej radości z Xboxa. (PS śledzi tylko kontrolery a Move całe postacie, wydaje mi się to lepsze, choć podobno Move jest dokładniejszy, ale jaki to ma wpływ na rozgrywkę?)

VR od PS4 nie jest dla mnie plusem, bo jeśli już miałbym kupować VRa to wziąłbym HTC Vive do PC
Jeśli zdecyduje się na Xboxa to zamierzam pcozekać na tego nowego.
Podobno Xbox będzie odtwarzał filmy 4K, a PS nie daje tej funkcji ze względu na to że ma własne odtwarzacze tego typu...

Co myślicie? Macie jakieś porównanie?

#ps4 #playstation #playstation4 #xboxone #xbox #ps4vsxboxone #konsole #trudnepytania #cowybrac ##!$%@?
  • 53
@Adi32: Po prostu kup WII u, gdyż jest tańsze a na to czy tytuł jest nowy, czy ma świetną grafikę nie zwrócą uwagi, gdyż ważna jest grywalność i interaktywność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adi32: a tam mają... kupują, pograją kilka dni/tygodni i leży to potem i się kurzy bo ludziom się nie chce skakć przed tv ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcesz ruchu idź na dwór a na konsoli graj w normalne gry - dla dzieci znajdziesz sporo gier na pada + dla siebie też.
Inna sprawa, że MS też zaczyna olewać kinecta - usunęli złącze z konsoli do jego podpięcia
@majsterV2: Tego tematu nie ogarniam :D Nie wiem nawet jak miałbym dostać się do jego plików... I co mógłbym tam zrobić... I jak miałoby się to do gwarancji? Mam LG OLED55C6V
@Adi32: To byłoby trochę zbyt ryzykowne, co nie znaczy że niewykonalne.
Lepiej kupić jakąś podstawkę do telewizora na androidzie z mocnym prockiem (to już będziesz mógł bez stresu modyfikować) ( ͡° ͜ʖ ͡°)