Wpis z mikrobloga

#ekstraklasa #wislakrakow #mecz #gorzkiezale #oswiadczenie #gornikzabrze Że tak zapytam. Po c--j ten VAR? K---a kpina! Jeszcze większe wały robią niż przedtem. I nic że Wisła przegrała, wszystkiego nie wygra, ale naprawdę liczyłem że powtórki video rozwiążą problem oszustw, pomyłek itd. Ostatnio znajdują jakiś wyblok czy coś i nie uznają bramki(Cracovii chyba), a dziś ewidentny karny po faulu na Brożku i nic. K---a 3 debili siedzi w wozie za miliony i k---a nie widzą tego co widzi każdy widz po jednej powtórce. J----y skandal. I jeszcze przepis jak mimo VAR w-----ć zawodnika z boiska. Dać mu dwie niesłuszne żółte (bo tylko przy czerwonej VAR wkracza). Jestem strasznie w-------y. I gratulacje dla Górnika bo mimo młodego składu gracie bardzo dobrze, a atmosfera u was na stadionie jest najlepsza w ekstraklasie.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojciech-wwww: Nie o tym pisałem. Pisałem o tym że to iż sprzęt transmisyjny jest w wozie to nie oznacza że Gil siedzi w wozie. (tak było tylko w pierwszym meczu).

Wybacz, ale tu nie ma ograniczenia by output sędziego przenieść do pomieszczenia na stadionie.
  • Odpowiedz